reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
aine a jak doktor?????bylas?????

Aga już mieliśmy dzwonić do tej przychodni, ale mój mąż w pracy się dowiedział, że szczepienie może dziecko też miec u pielęgniarki środowiskowej i tam się podobno nie placi za wizytę, dostaliśmy wszystkie namiary. A przy najbliższej okazji, czyli chorobie -nie daj Boże - na pewno do dr Holmesa się udamy. To blisko nas i skoro jestes zadowolona, to na bank jego wybieramy.
Aha dziewczyny, dużo piszecie o tej medical card, powiedzcie, kto się może o nią ubiegac? my mamy normalne ubezpieczenie w Quinnie i zwracają nam polowe kosztow. A z karta jest wizyta za darmo, tak?
I jeszcze jedno, wlasnie mężowi w pracy powiedzieli, ze wszędzie w Limerick są takie spotkania mam z dziecmi przy kawce, chodzicie może na coś takiego? podobno fajna sprawa, dzieciaki się bawią ze soba a mamy plotkują:-D
 
cze ja jeszcze nie na porodowce niestety.dzisiaj tak dlugo spalam...jutro moja mamusia przylatuje:-)tak sie ciesze chociaz troche inaczej sobie to wyobrazalam myslalam ze dzidzia juz bedzie z nami :no:pogoda do bani jak zwykle...pozdrawiam was
 
Dzień dobry w to mało słoneczne południe!!! Uff, się napracowałam - sydrom wicia gniazda mi się włączył, hehe - zrobiłam małe przemeblowanie, poodkurzałam, pomyłam podłogi, poprasowałam i teraz mogę w końcu chwilkę odpocząć, bo się już zmęczyłam :-p... Beakta, na którą godzinę masz tego 27.08? Ja będę w szpitalu koło 11.00 ;-) i chyba tym razem czeka mnie dłuższy pobyt coś mnie się wydaje - pobieranie krwi i skan, bo ostatnio nie miałam tego robionego, ale się zobaczy :tak:... Gastone, super, że w końcu poprawił Ci się humorek - wytrwałości życzę, może Twój mąż w końcu zajarzy, że jednak coś jest nie tak nie z Twojej winy :baffled:!!! Hm, coś mnie dziś głowa boli, chyba się z tego wszystkiego położę... Miłego dzionka i pozdrawiam Was gorąco dziewczyny, pa
 
oj dziewczynki musze powiedziec ze poczulam dzisiaj jakis taki jakby maly skurczyk ktory po chwili sie powtorzyl i znkinal:-(ale cos sie zmienilo przez ta noc malenka strasznie sie obnizyla ledwo co chodze mam wrazenie ze zaraz mi wypadnie a wogule to sprawia mi to lekki bol!!!kurcze moze cos sie zaczyna dziac:-)mam nadzieje!!!mala tez juz jakby mniej ruchliwa i te bole krzyza...mam nadzieje ze to o czyms swiadczy a nie tylko moja wyobraznia plata mi figla.ja juz tak bardzo chcialabym urodzic ze zastanawiam sie czy sama sobie nie wkrecam tego wszystkiego:-(a nie wiem jak u was ale w shannon swieci slonko i cieplutko jest:-)pozdrawiam i zycze milego dzionka ja biore sie za roladki na obiad:happy:dla meza
 
Czesc dziewczynki.No dzis pogoda lepsza u nas, slonko wychodzi co jakis czas i nawet cieplo jest.Humor mi sie poprawil chyba wczorajsze ciacho pomoglo. heheh.Dostosowalam sie do rad tesciowej, jednak troszke je zmodyfikowalam (moja tesciowa trocchi za brutalnie podeszla do sprawy).Sprawa zalatwiona.Hehehe juz jest cacy.
Krycha ja tez pamietam jak wilam gniazdko_Oj nie oszczedzlam sie.Ja wogole to jestem kopnieta troche na punkcie sprzatania, mycia i przemeblowania.Co chwile przemieszczam meble. heheh.Pamietam jak w 8 miesiacu sie przeprowadzalismy , ale bylam nierozsadna.Ja lubie miec wszystko na swoim miejscu , nie daj boze jak mi ktos cos ruszy (moj maz pod tym wzgledem chodzi jak zegarek bo sie boi hihi) jestem zodiakalna waga, wagi chyba juz tak maja heheh.W kazdym razie wszystko poukladalam, powkldalam, poporzadkowalam sama gdy moj maz byl w pracy, a uwierzcie mi ze zebralo sie tego mnostwo przez te kilka lat.Sama kuchania zajela mi mnostwo czasu.No i pamietamm na drugi dzien ze ruszac sie nie moglam, z przodu brzuchol, dupa boli, kregoslup mnie uniesc nie chcial .Wiec Krycha oszczedzaj sie kochana!
Aine takie spotkania mamusiek to fajna sprawa.U nas w Ennis nie ma czegos takiego a szkoda..chetnie bym skorzystala.No coz samotnosc mi doskwiera, nie przecze, ale moze kiedys znajde sobie sroczke , ktora pogawedzi ze mna o wszystkich i zje cala czekolade na chandre..
 
No Sylwisko teraz,to ja ci radze na jakis dluzszy spacer wybrac i masz jak w banku ze najpozniej jutro rano bedziesz w szpitalu,:tak::tak::tak:
AINE-jezeli masz male dziecko to powinnas sie starac o karte medyczna:tak:jesli tylko twoj maz pracuje to napewno wam przyznaja,:tak:
 
Ja sie zgadzam.Lezenie nie wskazane! W szpitalu tez bedziesz spacerowac w kolo heheh Pamietam ze miala juz dosc ogladania samochodow na parkingu bo tam spacerowalysmy ( a bylo nas duzo hehe), wygladalysmy jak krazowniki hihi
 
reklama
Do góry