reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dzień dobry wszystkim mamusiom
dzisiaj już lepiej się czuję ufff :blink:
o rany dziewczyny święta się zbliżają dużymi krokami:szok: trochę za szybko jak dla mnie:baffled:

krycha
czy ty masz dostęp do naszej galerii?:confused:
 
reklama
Witam sie i ja.Bozenka ty szczesciaro! Mnie trzyma jescze, nos jet w koszmarnyn stanie, niemoge sie nawet pomaowac.Gebe mam jk po porodzie, popekane wszystkie krwinki i wygladam jak straszydlo!!!!!Wlosy mi sie nie chca ukladac przez @, a do tego cos mi sie w ramie stalo! No i musze do limericku jechac co zalatwic.Mam ochote sie polozyc i porostu zdychac..
 
Czesc dziewczeta:-)Ale pospalismy dzisiaj i przez to spanie i pogode taka leniwa jestem ze szok a tu dzis tyle roboty:szok:
A co do swiata to a tez sobie dzis uswiadomilam ze juz niewiele czasu do nich zostalo a tu trzeba myc okna i ogolnie porzadki zrobic:szok::szok::szok:Takze w tym tygodniu musze sie wziac za okna:tak:Milego dnia dziewczynki
Glowa mnie dzis boli:-(
 
A co do swiata to a tez sobie dzis uswiadomilam ze juz niewiele czasu do nich zostalo a tu trzeba myc okna i ogolnie porzadki zrobic:szok::szok::szok:Takze w tym tygodniu musze sie wziac za okna

cytrusku za diabła nie wiem jak się dorwać do tych nieotwieralnych okien zwłaszcza na piętrze, dlatego zamówię czyściciela za 15euro nie będę się zabijać :-D za to przywiozłam sobie vanish do firanek z Polski bo tu nie ma:dry:
rzeczywiście trzeba by już rozplanować roboty:baffled:

gastone biedna to cię rozłożyło na amen, ja się wykaraskałam jakoś boję sie tylko o Bąbla:-(

krycha przyślę ci fotki do galerii, aha nie mam twojego adresu mail:zawstydzona/y:
 
hej marple a masz namiary na takiego czysciciela? nasze okna na piętrze sa też zabite na amen, na siłę wyważyłam wręcz w sypialni bo jak można nie wietrzyć?:szok: Ale sąsiad z takich ploteczek zdradził mi że odkąd mieszka tu 4lata jeszcze nigdy nie widział zeby ktoś z sąsiadów otwierał okna w celu przewietrzenia mieszkania, straszne co?:no:
 
hej marple a masz namiary na takiego czysciciela? nasze okna na piętrze sa też zabite na amen, na siłę wyważyłam wręcz w sypialni bo jak można nie wietrzyć?:szok: Ale sąsiad z takich ploteczek zdradził mi że odkąd mieszka tu 4lata jeszcze nigdy nie widział zeby ktoś z sąsiadów otwierał okna w celu przewietrzenia mieszkania, straszne co?:no:

niestety prawdziwe:szok:
wyślę ci namiary na priv
 
olivca wpadaj kiedy masz czas i ochote:) oczywiscie uprzec mnie zebym w domu byla hehehheh

bylam w aptece i odebralam paczuszke:):):):)

aaaaa dla zainteresowanych: w Parkway`u w NO NAMIE sa ciuchy sashy na wyprzedazy po 2.95 za sztuke:) mnostwo ciuchow:):):)
 
Ostatnia edycja:
dzięi Aguś, bo ciuszki mi się kończą, może znajdę coś na swój rozmiar a na taką chwilkę to nie będzie szkoda 3euroski wydać:) :happy2:Ja szykuję się na jednonocną wycieczkę na północ do letterkenny, prawie pięc godzin jazdy więc kawusi dziś nie piję cobym nie musiała mojego prosić co chwilkę o przystanek hihi :cool2:Mam nadzieję że tam będzie internet bo jak nie śpicie to tyle piszecie jak mróweczki a ja nie będę mogła się doczekac kiedy przeczytam.;-)
Acha bym zapomniała od kogo dostaam tego ślicznego maila z dwoma kolażami?:confused:
 
reklama
Do góry