reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

parkway hmmm...za daleko dla mnie:-(Meza pewnie w tym tygodniu nie uda mi sie wyciagnac na zadne zakupy:baffled:
Olivca Tobie to fajnie ciagle gdzies jezdzisz ja to caly czas w domu siedze:zawstydzona/y:
ms.marple ja tez poprosze natakiego pana od okien,moze skorzystam choc jak na razie sobie radzilam z tymi nieotwieralnymi oknami:tak:Kupilam sobie taka myjke do okien na na teleskopowym uchwycie i jakos daje rade z najwiekszym brudem.Ale jest to nielada gimnastyka:-D A i poprosze o zdjecia,adres wysle na priva
 
reklama
Olivca Tobie to fajnie ciagle gdzies jezdzisz ja to caly czas w domu siedze:zawstydzona/y:
Cytrusku ja jade tylko dlatego zebym znowu sama w domku nie siedziala, a hotel i tak zaplacony za podwojny pokoj i to ze sniadaniem a on nigdy sniadan nie je wiec nie moze sie zmarnowac-w dobie takiego kryzysu:) Wierz mi ze to tylko dla zabicia czasu jade bo gdybym miala z kim w tym domku siedziec to nie wyciagalabym nawet nosa-slowo. A do parkwaya wybierzemy sie jak wroce-w srode,z rana, moze cos jeszcze dla nas zostawia.Moze Marta sie zapisze i Age wyciagniemy na kawusie?Mamy ciagle te promocyjne kupony do pizza hut wiec co, kto sie jeszcze pisze?:tak:
 
A do parkwaya wybierzemy sie jak wroce-w srode,z rana, moze cos jeszcze dla nas zostawia.Moze Marta sie zapisze i Age wyciagniemy na kawusie?Mamy ciagle te promocyjne kupony do pizza hut wiec co, kto sie jeszcze pisze?:tak:
No i wlasnie tu jest problem,bo ja w tym tygodniu jestem wolna popoludniami:-)
A z rana to mam meza i duuuuuuuuzo roboty,bo wzielismy sie za porzadki wiosenno-swiateczne.
Bozenka DZIEKI!!!
 
Ostatnia edycja:
Cytrusku ja jade tylko dlatego zebym znowu sama w domku nie siedziala, a hotel i tak zaplacony za podwojny pokoj i to ze sniadaniem a on nigdy sniadan nie je wiec nie moze sie zmarnowac-w dobie takiego kryzysu:) Wierz mi ze to tylko dla zabicia czasu jade bo gdybym miala z kim w tym domku siedziec to nie wyciagalabym nawet nosa-slowo. A do parkwaya wybierzemy sie jak wroce-w srode,z rana, moze cos jeszcze dla nas zostawia.Moze Marta sie zapisze i Age wyciagniemy na kawusie?Mamy ciagle te promocyjne kupony do pizza hut wiec co, kto sie jeszcze pisze?:tak:



Ja sie tez chetnie pisze bo tez caly cazas siedze w domu moj ksiaze ma teraz tyle pracy ze jak mi sie uda gdzies z nim pojechac na zakupy to jes jakis cut.
Wy to chociasz mieszkacie niedaleko siebie i sie zawsze mozecie spotkac. A kiedy wy wpsdniecie do mnie ?
 
bozenka no sweterek z 29 euro na 2,95.....bluza z 36 na 2,95........zle mowie??????/samo kusi bo po co placic wiecej:) ja nie jestem zwolenniczka wydawania duzych pieniedzy na ciuchy:).
rewelacja:tak:
ja też nie lubię przepłacać, im większa przecena, tym bardziej lubię zakup :-D:-D,
teraz nie mam auta, a sklep jest do 18tej, więc nie zdążę:dry:
 
reklama
Do góry