reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzień dobry kobitki
vera witaj wśród mamusiek
ja dopiero do życia wróciłam tak się zasmarkałam i kichałam:wściekła/y: , dzisiaj troszkę lepiej zamiast miliona chusteczek zużywam zaledwie sto tysięcy:baffled: i nos mam starty na wiór
za to noce miałam przekichane:wściekła/y: mam nadzieję, że wkrótce to się skończy, i że bąbel tego nie przejmie
 
[/quote]
dzien doberek:)
marta ,gosia wy juz vere widzialyscie:):):) hehhehehehehhe
Aha:-Dno tak:tak:
Cytrus gdzie jest ten 4home? Ja wlasniemusze kupiuc jakas tania lamke nocna.
Wiesz gdzie jest south court hotel na raheen w limerick?Jezeli tak to tam jest takie rondo (bodajze raheen roundabout) i po jednej stronie jest wlasnie ten hotel a po drugiej sklep meblowy Caseys(czy cos) i jedziesz prosto (pomiedzy hotelem a meblowym),dalej masz stajce texaco za nia jest 4home a za nim jest salon pegeouta;-)
Ja dzis jakas otumaniona jestem ,ale ciesze sie ze bedzie dluzej jasno .Gdzyby tylko jeszcze sie cieplej zrobilo...
A Krycha o jakim sklepie ty mowisz?Bo ja sie caly czas zastanawiam??
 
Ostatnia edycja:
Olivca nie moge maila do Ciebie wyslac caly czas przychodzi mi wiadomosc ze nie mozna dostarczyc do Cibie wiadomosci juz 3 razy probowalam i nic nie wiem co jest grane :wściekła/y:
 
Olivca nie moge maila do Ciebie wyslac caly czas przychodzi mi wiadomosc ze nie mozna dostarczyc do Cibie wiadomosci juz 3 razy probowalam i nic nie wiem co jest grane :wściekła/y:

Może ja spróbuję przesłać fotki od Ciebie Olivce???? Chyba, że masz coś innego do przesłania, ale też przesłać mogę, może mi wyjdzie...

Cytrus, no, jak byłyśmy w czwartek u Justysi21 to Martuana wspominała o jakimś nowym sklepie, gdzie jest tanie niż w Wiśle czy Samych Swoich, tylko nie mogę go nigdzie namierzyć... Dziś też łaziliśmy z mężem i nic, chyba się poddam... Martuana mówiła, że gdzieś w okolicach deptaku co jest sklep Name it (czy jakoś tak), że idzie się wyżej i skręca w prawo i... ja nic tam nie znalazłam, ech... Albo ja ślepa jestem, albo zamulona, ale znaleźć nie mogę...

Strasznie szybko mi dziś ten dzień moja, szok normalnie!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krycha wiesz gdzie jest sklep sami swoi i taki sklepik z roznymi pierdolami do wlosow i optyk?Jezeli tak to na tym samym deptaku.Jakby szla od brown thomasa to bedzie przed sami swoi w prawo,tam jest taki szyld ze parking tam jest i chyba tam cos buduja czy remontuja:-)Na bank trafisz a sklep nazywa sie galicja:tak:Tez tam dzis bylam i kupilam mojej Julci koszyczek na swieconke:-)Kurcze strasznie zamotana jestem dzis przez ta zmiane czasu w kuchni mam jeszcze 18(bo zegarka nikt nie przestawil)A tu wlaczam tvn a tam taniec z gwiazdami i normalnie zglupialam:baffled:Ide Jule wykapac:happy2:A Krycha jakbys ty tez nie mogla tych zdjec wyslac do Oli to ja sprobuje.
Justysia kiedy ten avon dla mojej siostry?A i do kiedy Ci mozna skladac zamowienie z nowego katalogu?
 
reklama
Krycha wiesz gdzie jest sklep sami swoi i taki sklepik z roznymi pierdolami do wlosow i optyk?Jezeli tak to na tym samym deptaku.Jakby szla od brown thomasa to bedzie przed sami swoi w prawo,tam jest taki szyld ze parking tam jest i chyba tam cos buduja czy remontuja:-)Na bank trafisz a sklep nazywa sie galicja:tak:Tez tam dzis bylam i kupilam mojej Julci koszyczek na swieconke:-)Kurcze strasznie zamotana jestem dzis przez ta zmiane czasu w kuchni mam jeszcze 18(bo zegarka nikt nie przestawil)A tu wlaczam tvn a tam taniec z gwiazdami i normalnie zglupialam:baffled:Ide Jule wykapac:happy2:A Krycha jakbys ty tez nie mogla tych zdjec wyslac do Oli to ja sprobuje.
Justysia kiedy ten avon dla mojej siostry?A i do kiedy Ci mozna skladac zamowienie z nowego katalogu?

Dzięki, jutro znów się wybiorę na poszukiwania i myślę, że tym razem już mi się uda, bo znam więcej szczegółów ;-)!!!!!!!! Dam znać jakby @ do Olivki nie doszedł, dopiero zabieram się za wysyłanie :-p!
 
Do góry