reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Olivca nie moge maila do Ciebie wyslac caly czas przychodzi mi wiadomosc ze nie mozna dostarczyc do Cibie wiadomosci juz 3 razy probowalam i nic nie wiem co jest grane :wściekła/y:
Może ja spróbuję przesłać fotki od Ciebie Olivce???? Chyba, że masz coś innego do przesłania, ale też przesłać mogę, może mi wyjdzie...

Justysia21, w prawdzie nie odpisałaś czy mam wysłać czy nie, pozwoliłam sobie jednak to zrobić i informuję, że @ POSZEDŁ ;-)!!!!!
 
reklama
dzień dobry kobitki
vera witaj wśród mamusiek
ja dopiero do życia wróciłam tak się zasmarkałam i kichałam:wściekła/y: , dzisiaj troszkę lepiej zamiast miliona chusteczek zużywam zaledwie sto tysięcy:baffled: i nos mam starty na wiór
za to noce miałam przekichane:wściekła/y: mam nadzieję, że wkrótce to się skończy, i że bąbel tego nie przejmie
Co to za cholertwo? Najpierw moj Max, teraz ja i ty .Ja smarkam strasznie , zaraz mozg wysmarkam.A najgorsza jest wlasnie noc.:baffled:
Aha:-Dno tak:tak:

Cytrus dzieki !
 
Ostatnia edycja:
dzieki Krycha..... Cytrus zamowienie bedzie w czwartek.....a to zamowionko juz mi mozesz przeslac bo we wtorek wysylam.... no i jak ktoras cos jeszcze chce to tez pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dzieki Krycha..... Cytrus zamowienie bedzie w czwartek.....a to zamowionko juz mi mozesz przeslac bo we wtorek wysylam.... no i jak ktoras cos jeszcze chce to tez pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Postaram sie jutro zlozyc ci zamowienie tylko musze katalog odzyskac od siostry;-)A co do odbioru tamtego zamowienia to odrazu sie wpraszam na kawusie:-D
 
hej kochane ja tu sobie śpię w dobre a tu takie zamieszanie:-D Krycha dziękuję mailik dotarł, ja gapa jestem, Justyś mi wczesniej je już skopiowała na pen driva:zawstydzona/y: Ale dziękuję bardzo:tak:
 
reklama
o, jest i Agusia nasz poranny ptaszek:) Jak miło patrzeć jak Twój suwaczek aga się przesuwa. Ach musimy się umówić na kawkę bo się stęskniłam;-)
 
Do góry