reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam w niedzielny, zasmarkany poranek :baffled:

hejka
witam serdecznie wszystkie mamusie z LImerick:)chcialabym rowniez dolaczyc do Waszego grona jesli mnie przyjmiecie:)
pozdrawiam serdecznie
Witaj , oczywiscie, przyjmujemy kazdgo kto opowie cos o sobie!:-D
dzien doberek:)
marta ,gosia wy juz vere widzialyscie:):):) hehhehehehehhe
ni wlasnie vera a gdzie ty ?????/czemu sie nie pokazalas??????
Chyba sie wystraszyla :confused:

Cytrus gdzie jest ten 4home? Ja wlasniemusze kupiuc jakas tania lamke nocna.
 
i to samo ze mną, zamiast godzinkę szybciej wstać to ja dopiero teraz ojoj:)
Ale jak dla mnie to tylko noc krótsza godzinke-dla tych co szaleli to pewnie ciężki dzionek ale ja sie i tak rnka nie mogę doczekać więc super i dłuzej jasno będzie :-D:-D:-D
 
ola to jak wszyscy chyba:) ja tez dluzej w wyrku polezalam:):):)ale nie lubie tak za bardzo bo mi sie dzien jakis taki dziwny robi:) wole wstawac rano i wtedy mam dluuuugiiiii dzionek jak sie patrzy:):):)
aaaaa dostalam ten kupon do apteki:):):) musze te paczke odebarc:) to w tej co z tylu lidla jest?kolo spara i tego indianskiego sklepu??????
 
reklama
Do góry