reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Czesc dziewczynki:-)Ja dopiero teraz bo mialam gosci od rana:tak:A teraz chwila spokoju.W next oczywiscie nie bylam ,ale bylysmy z kolezanka w 4home i tam zakupilam lampki nocna za 7 euro dwie:szok:A kolezanka zajefajna lampke do pokoju przeceniona z 50euro na 10.Takze zakupy udane,wogole caly dzien bardzo mily;-)
Alexx ciesze sie ze z malym juz dobrze.
Co do lata to mam nadzieje ze bedzie cudne:-)
Milego weekendu.
 
reklama
Witam się dziewczynki:))I od razu żegnam :)U mnie przeprowadzka pełną parą:szok:roboty roboty i jeszcze raz roboty nie widać końca hahah
 
hejka
witam serdecznie wszystkie mamusie z LImerick:)chcialabym rowniez dolaczyc do Waszego grona jesli mnie przyjmiecie:)
pozdrawiam serdecznie
 
Witam sie w niedzielny poranek,ale sie zamotalam przez ta zmiane czasu:baffled:
Nasi chlopcy w Belfascie dali ciala:sorry2:Sczerze mowiac do kibicow nie naleze wiec jakos mnie to nie ruszylo specjalnie.
Vera witam Cie.I odrazu daj namiary na nk bo my ciekawskie jestemy:-D a pozatym napisz cos wiecej o sobie:-)
 
Witam się dziewczynki w przerwie śniadaniowej :))Jakoś nam się dzisiaj pospało:-)Vera miło Cię poznać:))mam nadzieje że będziemy miały też okazje na:-) żywo hahah na jakimś naszym babskim:)) Oj Beatko masz racje mam co robić też już bym chciała mieć to za sobą:tak:A do tego Mari jakiś katarek złapał i o cycu sobie przypomniał heheh Kończe bo mężuś się o mnie upomina :-)pozdrówka:))
 
reklama
Dzień dobry!!!! Szkoda, że tym razem dzień jest o godzinkę krótszy... I szybciej człowiek wstawać musi i weekend skrócony :baffled:...

hejka
witam serdecznie wszystkie mamusie z LImerick:)chcialabym rowniez dolaczyc do Waszego grona jesli mnie przyjmiecie:)
pozdrawiam serdecznie

Super, że chcesz do nas dołączyć :tak::tak::tak:!!!! Witam Cię serdecznie wśród nas... I ja również dołączam się do prośby, napisz coś więcej o sobie :-)!!!!!

Zmykam na razie barszczyk po ukraińsku gotować, zaglądnę później, miłego dzionka, paaaaa :sorry2:
 
Do góry