reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Podczas wczorajszej kawki Max napewno nie wygladal jakby go jakas choroba lapala:-):-):-)

heheh teraz tez nie wyglada :baffled: Ale goraczk po calpolu spadla do 37,8 wiec nie jest zle.Nie wiem co bedzie po poludniu w czasie drzemki, bo wtedy zazwyczaj tempka idzie w gore.Ale :confused:naprawde nie wyglada zeby by chory, wiec skad ta goraczka?
 
A co ja tu widzę, gorączka, ospa wietrzna, hm... Bidulki :-(...
Słonko może i świeciło, ale wiatr taki, że hej :baffled:, nigdzie dziś nie wychodzimy, znowu hehehe...
Ms.Marple, wiem, że Megan234 niestety musiała zmienić plany i raczej jutro nie przyjdzie i chciałam w związku z tym zapytać czy mogłabym się z Tobą zabrać do Justysi21, bo ja komletnie nie wiem gdzie mam iść :-p!!! Czekam na info, na priva, jak cóś...

A u nas co dwugodzinnego wstawania ciąg dalszy, chyba dzisiaj się zdrzemnę z Pyzuchą popołudniu, bo powoli nie daję rady!!!! Ale jest też pozytyw tej sytuacji, Oliwka dosypia z nami w wyrku do 08.30 :sorry2:!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aga wróciłaś już z usg?
chyba nie, tam zawsze kolejki:dry:
czekamy na wieści, co tam w brzuszku rośnie?:confused::confused:

krycha, zabiorę Cię bez problemu, jak tylko justysia napisze mi gdzie mieszka:-D bo nic nie wiem na ten temat:-D

justyś jakieś namiary poproszę:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
aga wróciłaś już z usg?
chyba nie, tam zawsze kolejki:dry:
czekamy na wieści, co tam w brzuszku rośnie?:confused::confused:

krycha, zabiorę Cię bez problemu, jak tylko justysia napisze mi gdzie mieszka:-D bo nic nie wiem na ten temat:-D

justyś jakieś namiary poproszę:zawstydzona/y:

Bardzo się cieszę :rofl2::-D:rofl2:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I pamiętaj, że jakbyś odwoziła mężusia i nie chciała już do domku wracać to uderzaj do nas :-)!!!!!!!!

Hahahaha, widzę, że każda z nas czeka jakby to swoje własne było ;-)!!! Aga_irlandia, czekamy i kciuki trzymamy :tak:!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry