reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Właśnie, co to za sklep i gdzie????? Coś mnie podkusiło żeby tu jeszcze zaglądnąć i widzę, że dobrze, bo jakieś nowości heh...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
sklepik jast przy moim domku!na przeciwko aptek na lower gerald griffin st!w takim malutkim hmmmm nawet nie butiku!!jest tam tandetna biżuteria ale apaszki sa sliczne i koraliki!!czekam na dostawe bo sama szukam brazowych korali!!zmieniam swoje image!!!
wiecie moze ile kosztuje przebicie jezyka???
 
Alex nie dziw sie ze czekalas tak dlugo w szpitalu i ze nie przeswietlili ci glowy.Z takimi rzeczami musis zisc njperw do GP i on ewenualnie jesli cos podejrzewa kieruje cie na przeswietlenie.Taka jest kolej rzeczy .To nie jest wina lakarzy.Musisz zrozumiec ze oni maja powazniejsze przypadki niz bol glowy.Ja cei rozumiem ze sie martwisz ale napewno wszytko jest w porzadku.Ja mam bolglowy od trzech tygodni.Bolala mnie glowa, potem zatoki, teraz z now glowa boli.Cisnienie bard ksacze to moze byc przyczyna.Poza tym przesilnienie wiosenne.Jesli martwisz sie bardzo ti idz poprostu do gp.On zrobi dokladny wywiad i powie ci co ewentualnie jest przyczyna.A moze tez cie atakuja zatoki??



Ja juz bylam u GP i to 3 razy i uwiesz mi ze mialam dokladnie przeprowadzony wywiad bo taki bol glowy to mam juz od prawie pol roku i to on mnie skierowal doszpitala i na skierowaniu bylo napisane przeswietlenie glowy
 
A faktycznie kolo Ciebie Megan jest taki sklepik jak bylam u lekarza ostatnio to wlasnie go widzialam ale bylismy autem i nie mialam za bardz jak tam wyskoczyc,hmmmmm ale nastepnym razem napewno:tak:
 
Ja juz bylam u GP i to 3 razy i uwiesz mi ze mialam dokladnie przeprowadzony wywiad bo taki bol glowy to mam juz od prawie pol roku i to on mnie skierowal doszpitala i na skierowaniu bylo napisane przeswietlenie glowy

No to moge powiedziec tylo ze ci wspolczuje i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.:sorry2:

Megan ale szalejesz!
O aja dostalam karnet do salonu fryzjerkiego, wiec zetne sobie wloski !
 
dzien dobry dziewczyny!!melduje sie z polski,normalnie nie wyobrazacie sobie jaka tu pogoda!!!!!!!!szok snieg,grad,deszcz,wiatr i tak na przemian od 3 dni!!!!ale i tak jestem uziemiona ,poniewaz młody zlapał ospe :( kurcze jak tu jestem on zawsze na cos chory,tyle.ze ta ospe musial przywiesc z ie...ale na szczescie choroba przebiega mu bardzo łagodnie,bez goraczki i narazie ma malo tych okropnych chrostek!pozdrawiam was goraco :)
 
Czesc dziewuszki!
Natinke ty nie strasz ta ospa bo ona " pratkuje" przed wyskoczeniem tych krostek,a nasze dzieciaki sie bawily razem pare dni przed twoim wyjazdem:baffled:.
A my juz dzis zaliczylysmy maly wypadek.Jula warge rozciela:-(Ale jak zobaczylam krew w jej buzi wystraszylam sie nie na zarty!
 
Dzien dobry.No prosze czas na chorobska.Moje diecko ma goraczke! Budzilo sie w nocy, plakalo, rano goraczka 38,6.Dalam mu calpol i jak to moje dziecko po calpolu zawsze zamiast spac to szaleje.Ja mam hyba cudowne dziecko !
 
reklama
Do góry