reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dziękuję bardzo za miłe słowa.Chciałabym jednak przeprosić ale nie chcę wypowiadać się i pisać na forum jakichkolwiek porad.Jeśli porada ma być "fachowa" to musi przede wszystkim być indywidualna.Dlatego zapraszam na tego typu porady do Centrum.
Myślę że jest to naturalne gdyż nie są to porady dotyczące np. uprawy roślin, gotowania itp.itd.
sprawa dotyczy ludzkiego życia.Myślę że mnie rozumiecie:)
Pozdrawiam serdecznie.

Zgadzam się z tym, dlatego pisałam żebyś zaglądała do nas jako mamusia z Limerick ;-)!!!!! Po poradę już wiemy gdzie się udać :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć dziewczynki, uff pdam dziś bo od rana coś do załatwienia a i tak jeszcze na jutro mi zostało, ale Justys będziemy u Ciebie. To nadrobie zaległości z czytankiem i juz jestem
Acha dowiedziałam się od koleżanki ze jest nowa pani ginekolog a gabinet ma piętro wyżej od polskiego solarium na przeciw bus station. Ponoć przesympatyczna i bardzo fachowa - co mnie bardzo ucieszyło po tych wszystkich okropnych historiach z tym monopolistą....No i cena, ponoć całkowite badanie waha się pomiędzy 40-50 eu!!!! Szybciutko poleciałam się zapisać.
Niestety na miejscu się okazało że nikt nic nie wie, drzwi są ale bez nr tel. Pozamykane a nawet w solarium nic na ten temat nie wiedzą. Dziwne. Siostra mi oczywiście przedstawiła czarne scenariusze że jak moze być gabinet bez żadncyh danych i namiarów i jej się to nie podoba. Czy wy coś wiecie na ten temat albo macie namiary na ten gabinet?
 
No to jak juz pisalam Justysi nie bedzie mnie jutro niestety:-(Kurcze i znowu mi nie pasuje:angry:No ale coz.Chyba ze jakbym sie wyrobila wczesniej to do was dolacze ale nie obiecuje.
Gdzie Aga??
 
Ostatnia edycja:
Ja juz bylam u GP i to 3 razy i uwiesz mi ze mialam dokladnie przeprowadzony wywiad bo taki bol glowy to mam juz od prawie pol roku i to on mnie skierowal doszpitala i na skierowaniu bylo napisane przeswietlenie glowy
Oluś ja mam złe doświadczenia jeśli chodzi o ból głowy, moze nie powinnam akurat teraz o tym mówić ale w miasteczku moich rodziców w ostatnich dwóch latach 7 młodych osób w wieku 20-27 zmarło z powodu guza w mózgu. Wcześniej się skarżyli na bóle głowy ale jakoś lekceważono to. Nie mówiąc już ile młodych osób było operowanych bo o czasie coś wykryto. Dziwne bardzo zważywszy na specyfikę wieku,czasu i miejsca. Ktoś powinien się poważnie tym zająć. Dlatego kochana nie poddawaj się, nawet jeśłi z pół roku odsyłaliby Cię-bo to tu w Irlandii normalne bez prywatnego ubezpieczenia - nie poddawaj się. Mam nadzieję że to po prostu migreny lub przesilenie wiosenne.
No to super ze spotkanie sie udalo A to za zdjecia a raczej ich brak: haha
A my spedzilysmy popoludnie w towarzystwie Oli.Wlasnie Olu Avon czeka na Ciebie

O ja gapa zapomniałam. Ale brakuje mi ukurydzy do sałatki i totka trzeba puścić więc chyba się jeszcze przewietrzę to zapukam do CiebieJ
dzien dobry dziewczyny!!melduje sie z polski,normalnie nie wyobrazacie sobie jaka tu pogoda!!!!!!!!szok snieg,grad,deszcz,wiatr i tak na przemian od 3 dni!!!!ale i tak jestem uziemiona ,poniewaz młody zlapał ospe :( kurcze jak tu jestem on zawsze na cos chory,tyle.ze ta ospe musial przywiesc z ie...ale na szczescie choroba przebiega mu bardzo łagodnie,bez goraczki i narazie ma malo tych okropnych chrostek!pozdrawiam was goraco :)
Natalia młody dobrze wie kiedy chorować-wtedy kiedy babcia jest w pobliżu i można mamusię odciążyćJ A z pogodą-przynajmniej nie za duża zmiana klimatuJ

Cześć dziewczyny:))pogoda od kilku dni daje mi się we znaki,głowa mnie boli i jakaś ciężka cała jestem:))No cóż uroki ciężarnej:( Byłam wczoraj w gp.i j tętna maluszka nie mogliśmy znalezć przez ponad 1/2 godz.jak już się niby pojawiło to było takie słabiutkie i niemiarowe :( ale jestem dobrej myśli , byłam wystraszona bardzo ale teraz jestem dobrej myśli:)) Bo maluszek dzisiaj znowu daje znaki:) AGUŚ jak już wejdziesz na kompa to natychmiast daj znać co i jak!!!!!!!!
Martus czasem tak jest ze słabiej słychać, jestem pewna że wszystko jest dobrze.
Aguś no właśńie daj znac jeśłi powiedzą co jest a jeśłi dziewczynka to te zdaj znac podjadę z lodamiJ) Czekamy na wiadomość jak na szpilakch

beakta ja zakręcona zapomniałam o tych przepisach do diety south beach buuuu a już nie mogę na siebie patrzeć
To kto to był u Gosi nie Ty? Jutro popatrzysz sobie na mnie i ci przejdzie
J
hej dziewczynki mam wlasnego neta nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kto w koncu u mnie bedzie jutro!!!!!!! :p no i fajnie by bylo zeby kazda cos przyniosla jak ostatnio do Gosi ja oczywiscie tez cos przygotuje tylko nie weim co... napiszcie moze co wy zrobicie zeby nie bylo tego samego.... a i Gosia prosze o zwrot mojej foremeczki na galaretke :):):)juz namiary wysylam do was na priv....quote]
Mała foremke Gosia poda przeze mnie. Ja myślałam o sałatce z pekińską i z kurczakiem choć też słodkie za mną chodzi...:) Namiary dostałam, to musi być blisko mojego gp-dooradoyle medical centre..) Do zobaczonka jutro.
 
No to jak juz pisalam Justysi nie bedzie mnie jutro niestety:-(Kurcze i znowu mi nie pasuje:angry:No ale coz.Chyba ze jakbym sie wyrobila wczesniej to do was dolacze ale nie obiecuje.
Gdzie Aga??

Oj, Cytrus, staraj się staraj do nas dołączyć:tak:!!!!!!!!!

Aga_irlandia, tak jakoś normalnie zaczynam sie martwić...

Justysia21, zapomniałam pogratulować własnego NETA, w końcu :rofl2:!!!!!

Olivca, coś mi się obiło o uszy o tej ginekolog, ale szczegółów nie znam :baffled:...

A moje dzicko padło w końcu, po prawie 6 - godzinnej wariacji :eek:, ależ mi teraz łeb pęka...
 
hihihi no neta mam i teraz bede surfowac hihihi i normalnie sie juz odzwyczailam od tak szybkiego otwierania stronek..... ojjj teraz to bede was zasypywala swoimi bazgrolami.....
no i oczywiscie nie moge sie doczekac az jutro przyjedziecie.... no i tej Twojej salatki owocowej Krycha..... no i mam nadzieje ze nie bedzie w niej kiwi bo nie znosze a ja chce strasznie pochlonac ta salatke......
Olivca TY to masz wene do pisania hehe normalnie jak sie rozpiszesz to konca nie ma.... super.... jest co czytac..... :-D:-D:-D no i Ola to naprzeciwko Twojego gp mieszkam wiec juz na bank trafisz......
 
no i oczywiscie nie moge sie doczekac az jutro przyjedziecie.... no i tej Twojej salatki owocowej Krycha..... no i mam nadzieje ze nie bedzie w niej kiwi bo nie znosze a ja chce strasznie pochlonac ta salatke

Szczerze mówiąc/pisząc to zupełnie zapomniałam o dodaniu kiwi ostatnio i było jak najbardziej oki, więc po co teraz to zmieniać hihihihi, a już tym bardziej jak Ty ich nie lubisz ;-), także spoko, będzie BEZ :-D

Aaaaaa, właśnie, Ms.Marple, na którą mamy być zwarte i gotowe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem jestem ale zaliczalam jeszcze reginal hospital bo kolezanka ma cukrzyce ciazowa i trza bylo isc na wizyte i zeszlo nam tam ponad 4 godziny ech

tak wiec dzidzulek rosnie jak na drozdzach, caly, zdrowy i z bijacym serduszkiem( co najwazniejsze) USG robil mi oczywiscie lekarz w gabinecie a nie na ogolnym no i kto tam mieszka to mi powiedza dopiero okolo 31 tygodnia( hehehhe)....chcial mi wydrukowac zdjecie ale oczywiscie maszyna byla zepsuta...no ale dobrze chociaz ze zobaczylismy z mezem::):)
nastepna wizyta za 3 tyg u GP a za 6 w szpitalu......to tyle.....

aaaa Justysia bardzo cie przepraszam ale nie dam rady jutro przyjechac do ciebie.....bardzo mi przykro.....ale nic straconego moze nastepnym razem:):):):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga tak sie ciesze ze wszystko OK.A czemu tak pozno sie dowiesz o plci?
Ale normalnie niewiesz jak ja sie martwilam:angry:ty ty kolezanko na takie stersy nas tu narazac;-)
 
Do góry