reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

witam po południu
dzięki dziewczynki za spotkanko, miło było Was poznać i spędzić dzionek, nawet nie zauważyłam, że był taka paskudna pogoda, :-)
Bąbel zasnął 2min po odpaleniu samochodu, tak się na dokazywał:-D:-D
za to synek Beatki dla porównania, to aniołek grzeczniutki :tak:
justysia przepraszam ale nie zdążyłam po avonki , musiałam po drodze zgarnąć M z pracy

gastone to przez nas ten ból głowy?:confused::sorry2:

wszystkie wasze dzieci to aniolki malowane , spokojniutke i zadne nie plakalo.Za to moj urwis to dal popalic!
A co bolu glowy jasne ze przez was! haha zartowalam.Pogoda znow sie zmienia wiec dlatego pewnie.:dry:
 
reklama
No to super ze spotkanie sie udalo:-)A to za zdjecia a raczej ich brak::angry: haha

Udało się, udało :rofl2:, a z tymi zdjęciami jakoś tak wyszło :-p... To chyba motywacja do następnego spotkania hehehehehe!!! Gastone, co Ty chcesz od tego swojego Szkraba? Przecież za wszelką cenę chciał się opiekować maluchami :-)!!!!!!!!!! A co do bólu głowy, to mnie również dopadł :dry:, buuuu, a Oliwka, choć już wykąpana to wcale nie chce iść spać, a zmęczona jak diabli, i tak walczymy, ech...
 
Bąbel też był zmęczony nawet nie chciał jeść tylko popłakał i zasnął,:dry:
u nas tak przeważnie to wygląda po imprezkach,
tak to jest kiedy się siedzi całe dnie tylko z mamą we względnej ciszy i wysypia na spacerku :nerd:
 
Witam sie dopiero teraz bo niedawno wrocilam ze szpitala no koszmar 6 godzin tam przesiedzialam i tak sie nie dowiedzialam co mi jest 3 razy podchodzil do mnie lekarz i zakazdym razem inny i zakazdym razem musialam od poczadku tlumaczyc co mi jest od kiedy mnie boli jak mocno myslalam ze umre bo tak mnie wtegy glowa bolala pobrali mi krew i nawet nie mialam przeswietlenia glowy mam przyjsc za 2 tygodnie wtedy beda mi przeswietlac najgorsze jest to ze dzieci byly ze mna bo niesadzilam ze to tyle potrwa masakra im to sie nigdzie nie spieszy a glowa jak bolala tak boli nadal
 
To wspolczucia alex....Ja potwierdzam...spotkanie bardzo mile i sumpatycznie bylo:-)...Nico zasnal przy mleku o 19:30 i powiem wam dziewczynki ze jego ostatnie spanie to bylo u Gastone w kuchni. o 15:00..a w zasadzie w utility:-D:-D:-D...tak to on ma. Czasem zasnie na 2 godziny a czasem tylko ze 30 min i potem dluuugo nic az do wieczora.
 
A Max zasnal jak pjechalyscie.Bardzo szybko_Obudzil sie o 19.40 z ogromnym placzem.Ale na szczescie juz sie uspokoil.
Alex nie dziw sie ze czekalas tak dlugo w szpitalu i ze nie przeswietlili ci glowy.Z takimi rzeczami musis zisc njperw do GP i on ewenualnie jesli cos podejrzewa kieruje cie na przeswietlenie.Taka jest kolej rzeczy .To nie jest wina lakarzy.Musisz zrozumiec ze oni maja powazniejsze przypadki niz bol glowy.Ja cei rozumiem ze sie martwisz ale napewno wszytko jest w porzadku.Ja mam bolglowy od trzech tygodni.Bolala mnie glowa, potem zatoki, teraz z now glowa boli.Cisnienie bard ksacze to moze byc przyczyna.Poza tym przesilnienie wiosenne.Jesli martwisz sie bardzo ti idz poprostu do gp.On zrobi dokladny wywiad i powie ci co ewentualnie jest przyczyna.A moze tez cie atakuja zatoki??
 
Witam sie dopiero teraz bo niedawno wrocilam ze szpitala no koszmar 6 godzin tam przesiedzialam i tak sie nie dowiedzialam co mi jest 3 razy podchodzil do mnie lekarz i zakazdym razem inny i zakazdym razem musialam od poczadku tlumaczyc co mi jest od kiedy mnie boli jak mocno myslalam ze umre bo tak mnie wtegy glowa bolala pobrali mi krew i nawet nie mialam przeswietlenia glowy mam przyjsc za 2 tygodnie wtedy beda mi przeswietlac najgorsze jest to ze dzieci byly ze mna bo niesadzilam ze to tyle potrwa masakra im to sie nigdzie nie spieszy a glowa jak bolala tak boli nadal

No to się nasiedziałaś, nie zazdroszczę!!!!!!!!! Że też oni mają zawsze na wszystko czas...

Zasnęła, ufff :sorry2:, czas zająć się sobą, więc żegnam się już z Wami i do jutra, słodkich snów :-D
 
witam sie i ja wieczoową porą~~
Madzia jak znajde czas to Ci pstryne fotoska wózka!ogólnie nie slyszalam jeszcze nigdy zeby z blizniaka mozna bylo zrobic singielka!!ja ogolnie jestem bardzo zadowolona z nowego nabytku!!!
my dzisiaj spędzilismy w sumie dzien na lenistwie!!zalatalismy dziurawe kolo bylismy na spacerku,ja znowu na solarce i dzionek zlecial!!
teraz szukam ladnych modnych makijazy!!aaa i kupilam sobie 2 ladne apaszki w nowym polskim sklepiku!!dopadl mnie jakis kryzys zlego wygladu!!teraz sie chce postarac i wygladac jak czlowiek
 
Alexx wspolczuje bolu,ale ty juz bylas u gp i to on Cie skierowal na przeswietlenie chyba no nie?A co do lekarzy to aktycznie oni maja czas na wszystko.Jak ja bylam z Jula ktora miala wtedy miesiac na emergency(skierowana tez przez gp)przesiedzialam tam ok. piec godzin.A potem kolejne pare godzin bo co chwila przychodzil inny lekarz.W sumie wrocilismy do domu ok.24.:crazy:No ale coz nic nie poradzimy.
megan a coz to za sklepik?
 
reklama
Do góry