reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cześć dziewczyny:))pogoda od kilku dni daje mi się we znaki,głowa mnie boli i jakaś ciężka cała jestem:))No cóż uroki ciężarnej:( Byłam wczoraj w gp.i j tętna maluszka nie mogliśmy znalezć przez ponad 1/2 godz.jak już się niby pojawiło to było takie słabiutkie i niemiarowe :( ale jestem dobrej myśli , byłam wystraszona bardzo ale teraz jestem dobrej myśli:)) Bo maluszek dzisiaj znowu daje znaki:) AGUŚ jak już wejdziesz na kompa to natychmiast daj znać co i jak!!!!!!!!
 
reklama
Witajcie Mamy z Limerick i nie tylko:)
Krótko się przedstawię(tak tendencyjnie trochę:)
Mam na imię Sylwia, jestem w Limerick od prawie 3lat, z zawodu jestem położną(z 9letnim stażem w Polsce).
Od stycznia 2009 w każdą środę udzielam informacji na temat ciąży, porodu i czasu poporodowego oraz jak opiekować się nowonarodzonym dzieckiem.
Mój dyżur trwa od godz.18-21 w Europejskim Centrum Pomocy i Wsparcia przy ul.Cecil 11 (3piętro)
i BARDZO WAŻNE JEST BEZPŁATNY dla wszystkich zainteresowanych mam.
Proszę jednak o wcześniejsze umówienie się na spotkanie pod nr tel.+353858499088(czynny codziennie od18 do 21).
Serdecznie zapraszam i do miłego zobaczenia.Ślę dużo zdrowka dla Wszystkich.
 
Witajcie Mamy z Limerick i nie tylko:)
Krótko się przedstawię(tak tendencyjnie trochę:)
Mam na imię Sylwia, jestem w Limerick od prawie 3lat, z zawodu jestem położną(z 9letnim stażem w Polsce).
Od stycznia 2009 w każdą środę udzielam informacji na temat ciąży, porodu i czasu poporodowego oraz jak opiekować się nowonarodzonym dzieckiem.
Mój dyżur trwa od godz.18-21 w Europejskim Centrum Pomocy i Wsparcia przy ul.Cecil 11 (3piętro)
i BARDZO WAŻNE JEST BEZPŁATNY dla wszystkich zainteresowanych mam.
Proszę jednak o wcześniejsze umówienie się na spotkanie pod nr tel.+353858499088(czynny codziennie od18 do 21).
Serdecznie zapraszam i do miłego zobaczenia.Ślę dużo zdrowka dla Wszystkich.
Witamy serdecznie.Dzieki za informacje:-)Moze zagoscisz u nas na dluzej?
 
Witajcie Mamy z Limerick i nie tylko:)
Krótko się przedstawię(tak tendencyjnie trochę:)
Mam na imię Sylwia, jestem w Limerick od prawie 3lat, z zawodu jestem położną(z 9letnim stażem w Polsce).
Od stycznia 2009 w każdą środę udzielam informacji na temat ciąży, porodu i czasu poporodowego oraz jak opiekować się nowonarodzonym dzieckiem.
Mój dyżur trwa od godz.18-21 w Europejskim Centrum Pomocy i Wsparcia przy ul.Cecil 11 (3piętro)
i BARDZO WAŻNE JEST BEZPŁATNY dla wszystkich zainteresowanych mam.
Proszę jednak o wcześniejsze umówienie się na spotkanie pod nr tel.+353858499088(czynny codziennie od18 do 21).
Serdecznie zapraszam i do miłego zobaczenia.Ślę dużo zdrowka dla Wszystkich.
Ciesze się że do nas dołączyłaś :)) także mam nadzieje że częściej będziesz u nas gościć:))Nawet nie wiesz jaka cenna będzie opinia takiej fachowej kobietki;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie Mamy z Limerick i nie tylko:)
Krótko się przedstawię(tak tendencyjnie trochę:)
Mam na imię Sylwia, jestem w Limerick od prawie 3lat, z zawodu jestem położną(z 9letnim stażem w Polsce).
Od stycznia 2009 w każdą środę udzielam informacji na temat ciąży, porodu i czasu poporodowego oraz jak opiekować się nowonarodzonym dzieckiem.
Mój dyżur trwa od godz.18-21 w Europejskim Centrum Pomocy i Wsparcia przy ul.Cecil 11 (3piętro)
i BARDZO WAŻNE JEST BEZPŁATNY dla wszystkich zainteresowanych mam.

Proszę jednak o wcześniejsze umówienie się na spotkanie pod nr tel.


Wrrr, tyle się naklepałam i mi zniknęło, wrrrr... No to się edytuję!!!! Witam i mam nadzieję, że będziesz do nas częściej zaglądać jako mama z Limerick, chociaż rady fachowca są bardzo cenne ;)!!!!

Cytrus, brawo dla Julci, oby Jej już to siusianie do nocniczka weszło w krew!!! Martuana, cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze!!!!!!!!!! Hop hop, Aga_irlandia, gdzie jesteś????? Jak usg?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczynki mam wlasnego neta nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aga ja tez strasznie ciekawa jestem jak tam dzidzia.... i trzymam kciuki zeby to byl chlopiec.......
kto w koncu u mnie bedzie jutro!!!!!!! :p no i fajnie by bylo zeby kazda cos przyniosla jak ostatnio do Gosi ja oczywiscie tez cos przygotuje tylko nie weim co... napiszcie moze co wy zrobicie zeby nie bylo tego samego.... a i Gosia prosze o zwrot mojej foremeczki na galaretke :):):)
juz namiary wysylam do was na priv....
a co do Megan to Krycha ja ja wyciogne do mnie najwyzej Ty sie umow z Bozenka a Megan Ksiaze przywiezie :)
 
hej dziewczynki mam wlasnego neta nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aga ja tez strasznie ciekawa jestem jak tam dzidzia.... i trzymam kciuki zeby to byl chlopiec.......
kto w koncu u mnie bedzie jutro!!!!!!! :p no i fajnie by bylo zeby kazda cos przyniosla jak ostatnio do Gosi ja oczywiscie tez cos przygotuje tylko nie weim co... napiszcie moze co wy zrobicie zeby nie bylo tego samego.... a i Gosia prosze o zwrot mojej foremeczki na galaretke :):):)
juz namiary wysylam do was na priv....
a co do Megan to Krycha ja ja wyciogne do mnie najwyzej Ty sie umow z Bozenka a Megan Ksiaze przywiezie :)


Wstępnie się już umówiłam ;-)... No i my będziemy na bank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ponieważ posmakowła Ms.Marple i mi sałatka owocowa więc znów ją zrobię i przytargam :tak:
 
reklama
Dziękuję bardzo za miłe słowa.Chciałabym jednak przeprosić ale nie chcę wypowiadać się i pisać na forum jakichkolwiek porad.Jeśli porada ma być "fachowa" to musi przede wszystkim być indywidualna.Dlatego zapraszam na tego typu porady do Centrum.
Myślę że jest to naturalne gdyż nie są to porady dotyczące np. uprawy roślin, gotowania itp.itd.
sprawa dotyczy ludzkiego życia.Myślę że mnie rozumiecie:)
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry