reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Beatko już wklejam fotke choc na tym zdjęciu nie widać,że on jest podwójny!!ale mam nadzieję,że będzie się dobrze prowadził,bo jest malutki w porównaniu do mojego wcześniejszego giganta!!
 
Megan234, myślę, że dobry wybór :tak:!!!! Fajowy!!!!! Wypróbowałaś go już? Pasuje Zuzce, bo Karolcia ma mało jeszcze do powiedzenia hehehehe... Aine, biedne te dzieci ja z łóżek spadają, ale niestety im się to zdarza i to często... Na poprawę humory sytuacja z życia wzięta - mój chrześniak, wtedy 4 latek, spadł z łóżka i wstając mówi sam do siebie "k...a mać" na to moja siostra "Mikołaj, coś Ty powiedziłam?" a on "a co Ty byś powiedziała jakbyś z łóżka spadła?" :-p

Tak drążycie temat tych wózków, że aż sama siedze na necie i szukam, jak głupia jakaś, bo przecież na co mi drugi teraz.. Ale wiem już przynajmniej czego szukam, a nie tak jak przed ciąża i zdradzę Wam, że następny jaki kupię to bebe confort loola, bo dzięki temu, że przekonałam się do wożenia maleństwa w foteliku samochodowym, wiem, że mogę sobie pozwolić na ten model ;-)!!! Najchętniej zmieniłabym już, ale męża to ja raczej chyba nie przekonam... A czy słyszałyście jakie mankamenty ma ten wózek? Producent raczej o tym nie pisze hehe...
 
[u aine, biedne te dzieci ja z łóżek spadają, ale niestety im się to zdarza i to często... Na poprawę humory sytuacja z życia wzięta - mój chrześniak, wtedy 4 latek, spadł z łóżka i wstając mówi sam do siebie "k...a mać" na to moja siostra "mikołaj, coś ty powiedziłam?" a on "a co ty byś powiedziała jakbyś z łóżka spadła?" :-p


:-d:-d:-d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No dobra, Pyza śpi z tatusiem, zupka kalafiorowa się gotuje, biszkopcik z truskawkami i z galaretką "żółtkuje" w lodówce, więc mam chwilę na dokończenie Wam swoich rozważań na temat wózków ;-)... Tak więc do tej pory to strasznie podobały mi się silvercross i wszystkie podobne, z tą obcją dla niemowlaczka, ale po dłuższym zastanowieniu, i przetestowaniu innych wózków, wydaje mi się jednak, że najlepszy dla mnie i Pyzuli (bądź rodzeństwa ;-)) jest właśnie ten bebe! Strasznie brakuje mi tego, że nie mogę przełożyć siedziska w moim wózeczku, ale nie można mieć wszystkiego, nie? A może jak znajdę jakiś tani to uda mi się mężusia przekonać, kto wie... Lecę zerknąć na ebay'a :-)!!!!!!
 
Dzien Dobry:))))


Kochane dziekuje za odzew i pomoc:)))
Gastone super dzieki za zdjecia...prosze powiedz mi czy ten fotelik pasuje do kazdego rodzaju wozkow????no i rzeczywiscie Beatka to aniol::)))bardzo pomocna:)))chyba bardziej odpowiadalaby mi opcja z tym doczepianym fotelikem niz podwojny wozek-taka jakas mala sie przy nim czuje:))
Nie mam bladego pojecia
hehe a mi sie juz bardzo ale to bardzo podoba ten buggy pod:))))no i wozeczek silvercross
Mnie sie tylko jedno w tym nie podoba, ze nie ma zadnego daszka!
Megan234, myślę, że dobry wybór :tak:!!!! Fajowy!!!!! Wypróbowałaś go już? Pasuje Zuzce, bo Karolcia ma mało jeszcze do powiedzenia hehehehe... Aine, biedne te dzieci ja z łóżek spadają, ale niestety im się to zdarza i to często... Na poprawę humory sytuacja z życia wzięta - mój chrześniak, wtedy 4 latek, spadł z łóżka i wstając mówi sam do siebie "k...a mać" na to moja siostra "Mikołaj, coś Ty powiedziłam?" a on "a co Ty byś powiedziała jakbyś z łóżka spadła?" :-p

Tak drążycie temat tych wózków, że aż sama siedze na necie i szukam, jak głupia jakaś, bo przecież na co mi drugi teraz.. Ale wiem już przynajmniej czego szukam, a nie tak jak przed ciąża i zdradzę Wam, że następny jaki kupię to bebe confort loola, bo dzięki temu, że przekonałam się do wożenia maleństwa w foteliku samochodowym, wiem, że mogę sobie pozwolić na ten model ;-)!!! Najchętniej zmieniłabym już, ale męża to ja raczej chyba nie przekonam... A czy słyszałyście jakie mankamenty ma ten wózek? Producent raczej o tym nie pisze hehe...
Bebe lola fajny komfortowy wozio.Ja mam do sprzedania za 70e-60e bardzo podobny.Facet mi mowil ze robiony na tej samej licencji za co coneco sprawe mialo w sadzie bo to przecie bebe confort.U mnie wozek jest kompatybilny z fotelikiem ale niestey tez polskim.No i niema przkladanej raczki.Ale ogolnie jest wygodny.Zobacz sobie tu: - Wózki Coneco Solar - kolor czerwony 02 .:+:. sklep internetowy aleWozki.pl mam taki tylko ze zielono szary.Jak masz ochote go sobie obejrzec to mozesz we wtorek :-)
a ja wlasnie farbe mam na wlosach cialko czerwone po solarim(za kilka godz bedzie braz)trzeba znowu zrobic z siebie kobiete

no no no. A ja mam lampre solaryjna philipsa do twarzy i wcalego nie uzywam, trzeba chyba je odkurzyc i wkoncu korzystac.:-D
 
Ostatnia edycja:
Bebe lola fajny komfortowy wozio.Ja mam do sprzedania za 70e-60e bardzo podobny.Facet mi mowil ze robiony na tej samej licencji za co coneco sprawe mialo w sadzie bo to przecie bebe confort.U mnie wozek jest kompatybilny z fotelikiem ale niestey tez polskim.No i niema przkladanej raczki.Ale ogolnie jest wygodny.Zobacz sobie tu: - Wózki Coneco Solar - kolor czerwony 02 .:+:. sklep internetowy aleWozki.pl mam taki tylko ze zielono szary.Jak masz ochote go sobie obejrzec to mozesz we wtorek

Z miłą chęcią zobaczę jak wygląda, ale szczerze mówiąc najbardziej mi zależałoby właśnie na tym przekładanym siedziskiem... Patrzyłam na ebay'u, znalazłam za 110 euro :-p...
 
reklama
Do góry