reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzieńdoberek
moje dziecię dzisiaj spało jak aniołek:tak:
już jesteśmy po spacerku i jeszcze śpi w wózku nierozpakowany:-D:-D
ale też pogoda dzisiaj senna:dry:
 
cześć dziewczynki,
ano senna pogoda, u nas też. mała cały dzień marudna, na dworze zimno i pochmurno.
kurcze wiecie co, ona dziś nam spadła w nocy z łóżka:-( nie wiem, jak się zsunęła, ale znalazłam ją pod szafą, strasznie płakało biedactwo.Dobrze, że łóżko w miarę niskie.
 
Czesc dziewczynki:-)Ja dzis spozniona,ale jak to przy sobocie bywa zakupy i te sprawy:baffled:Gastone faktycznie to chyba wasz watek przegladalam a potem mi sie pomieszalo:sorry2:To teraz Beatko powiedz gdzie takie cudo mozna dostac i ile to kosztuje(tak tylko pytam<bez skojarzen;-)> zeby na przyszlosc pomoc komus innemu).
 
reklama
dzień doberek po długiej nieobecności!!
ja właśnie nabyłam nowy wózeczek niestety nie taki jak chciałam(z powodów finansowych)ale ten też nie jest zły!!chociaż mniejszy niż poprzedni!!!miłej soboty
 
Do góry