reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

no i relaksik...prawie;-)Kurcze robicie apetytu dziewczynki tymi wozkami:-Daz checia sama bym zmienila:-)Ale na jakas super mala spacerowke:tak:
Oj kurcze ja juz nie pamietam kiedy bylam ostatni raz na solarium,ale dzis zakupilam kremik brazujacy do twarzy i balsamik brazujacy do ciala:-p
 
reklama
widze Madzia, ze zaszalalas... i tak trzymaj....
a wozio fajny tylko chcialabym go na zywo zobaczyc |:)
dziewczyny to kiedy sie u mnie widzimy???????????????mialyscie wybrac dzien i godzine i nie ma odzewu :( co nie chcecie do mnie wpasc???????????
 
widze Madzia, ze zaszalalas... i tak trzymaj....
a wozio fajny tylko chcialabym go na zywo zobaczyc |:)
dziewczyny to kiedy sie u mnie widzimy???????????????mialyscie wybrac dzien i godzine i nie ma odzewu :( co nie chcecie do mnie wpasc???????????
Justys ja jestem elastyczna w przyszlym tygodniu wiec sie dostosuje do reszty:-)
 
widze Madzia, ze zaszalalas... i tak trzymaj....
a wozio fajny tylko chcialabym go na zywo zobaczyc |:)
dziewczyny to kiedy sie u mnie widzimy???????????????mialyscie wybrac dzien i godzine i nie ma odzewu :( co nie chcecie do mnie wpasc???????????

A my oglądałyśmy taki wózeczek kiedyś, nie wiem czy pamiętasz, ale tylko tak ogólnie hehehe... To ja pierwsza zaproponuję jakiś termin - czwartek? Co Wy na to kobitki? Czwartek 11.00 - 12.00??????????? :sorry2:!!!! Ja bardzo chcę przyjść i myślę, że z Megan234 przypałętamy się może jakoś wcześniej do Ciebie ;-)...
 
Wiosna i szalejemy kobitki...ja tez dzisiaj solarium i fryzjer a co...nalezy sie nam:-)
Gastone stosuje ta diete norweska mam nadzieje ze jo-jo nie bedzie.mam 2 kg na minusie dzis 3 dzien...a ty ile ja stosowalas ze tyle kg schudlas???
Beakta a jak twoja kopenhadzka???
pozdrawiam was babeczki
 
mi pasuje w każdy dzien Justynko nie licząc wtorku bo ksiaze ma wolne(a dziewczynki i tak jadą do Gastone)!!zresztą zapraszam do mnie!!
 
jak dla mnie baba ... Megan juz dobrze zna droge wiec Cie Krycho doprowadzi..... reszta dziewczynek sie teraz musi okreslic.....

No właśnie wiem :-):-):-), umówimy się i przyczłapiemy!!! Czyli wtorek u Gastone a czwartek u Justysi21 :-D (o ile wszystkim będzie pasowało)!!!

Słuchajcie, a czy któraś używa oliwki Johnson'a? Chyba będę musiała się podzielić, bo Pyza już żadnej nie może stosować :dry:, wróciliśmy do kremu Oilatum, na dobre!

Słodkich snów życzę i do jutra :sorry2:
 
reklama
Do góry