reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ja upieke szybkie ciasto, lekkie szybkie i pachnace albo cos innego wymyle jeszcze nie mam koncepcji.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Same pysznosci.Gastone a przed poludniem toznaczy o ktorej?Bo moj malzonek idzie we wtorek wyjatkowo na druga zmiane,no i chcialabym jeszcze z nim troche czasu spedzic:zawstydzona/y:
 
Tylko dziewczyny dajcie troche pospac...;-)...alex biore 30e...:tak:...a na zlot czarownic tez moge cos przygotowac...:-D...albo raczej kupic bo z moimi zdolnosciami kulinarnymi to wolalabym nie ryzykowac...:-)
 
Beakta pisze sie do ciebie na pazurki bo samej nie chce mi sie robic:no:a pozatym cleaner sie skonczyl i zele tez koncowka.dam jescze znac to sie ugadamy...pozdr
 
dzien dobry dziewczynki :) przede mna tez dluugi dzien,jutro czeka mnie lot do polski,a wiec dzis pakowanie,sprzatanie,ost.zakupki(a to milłe akurat :) )no i gotowanie mezusiowie zapasow......buziaki!...aha gosia i marta dzieki za wczorajsze popoludnie :)
 
reklama
dzien dobry dziewczynki :) przede mna tez dluugi dzien,jutro czeka mnie lot do polski,a wiec dzis pakowanie,sprzatanie,ost.zakupki(a to milłe akurat :) )no i gotowanie mezusiowie zapasow......buziaki!...aha gosia i marta dzieki za wczorajsze popoludnie :)

Udanego i bezpiecznego lotu życzę :-D!!!!!!!
 
Do góry