reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
No to fajnie znowu babskie spotkanko tym razem u innej Gosi hahha ale miło zawsze się spotkać i poklachać w miłym gronie :)) No i ja też mam nadzieje że do południa bo potem moje dziewczynki i mężulek z pracy wraca:))) Lece bo właśnie zaraz przyjedzie moja połowica i musze mu obiadek uszykować:)))Taka nasza rola;-)
 
noo ladnie heheh dom bedzie pekal w szwach.Dziewczyny to moze ktoras cos upiecze co? Jesli ma zdolnosci kulinarne? ;-)
 
ale musialam nadrobic... ranyyyyy...
dziewuszki przyszedl avon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ktoras bedzie chciala to moze podjechac wczesniej po zamowionko... a jak nie to na spotkanku chyba ze bede gdzies w poblizu to podzuce np do Cytruska.....
u mnie spotkanie w przyszlym tygodniu wy wybierzcie dzionek..... jak dla mnie kazdy jest odpowiedni..... i godzina takze nie ma dla mnie znaczenia bo moje dziecie jeszcze w brzuchu hihihii
 
noo ladnie heheh dom bedzie pekal w szwach.Dziewczyny to moze ktoras cos upiecze co? Jesli ma zdolnosci kulinarne? ;-)
ja tez mysle ze chyba bedzie najlepiej tak jak ostatnio u mnie ,kazda cos zrobi,czy przyniesie.Ja zrobie salatke z tortellini:tak:Bo co do ciasta to cos tam umie upiec,ale teraz nie jem slodyczy wiec nie chce sie kusic:-)
Justysia a ja odbiore w przyszlym tyg.tylko napisz ile Ci tam kasy za to jestem dluzna.
 
Ostatnia edycja:
justysia ja poprosze avonok moj do cytruska(bardzo prosze////jutro nawet ) bo ja bede u marty jutro wiec moglabym odebrac....aaaa i wrzuc katalog nowy :):):)
marta jak tu zajrzysz to ja bede jutro u ciebie po 10 tak mniej wiecej chyba:) gosia wpadniej na kawusie do marty tez??????
 
justysia ja poprosze avonok moj do cytruska(bardzo prosze////jutro nawet ) bo ja bede u marty jutro wiec moglabym odebrac....aaaa i wrzuc katalog nowy :):):)
marta jak tu zajrzysz to ja bede jutro u ciebie po 10 tak mniej wiecej chyba:) gosia wpadniej na kawusie do marty tez??????
o moja droga ja jutro rano mam mezusia takze odpada kawa:-(Ale wpadne z Twoja miska na chwilke;-)
 
reklama
Do góry