reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Czesc dziewczynki no pogoda chyba zaczyna nam sie powoli psuc ale mam nadzieje ze sie myle
Olivca kiedy ty wracasz bo przeciesz jeszcze mialas do mnie wpasc zapomnialas?
Beakta no zeczywiscie to sa pazury :-D:-D:-D ale gdyby nie takie dlugie to bardzo ladne sa gdzie je robilas ?
 
reklama
beakta to ci dopiero pazur :szok: zaszalałaś :-D:-D
chyba nie umiałabym takich nosić:baffled:

muszę się Wam pochwalić wczoraj mój Bąbel zjadł pierwszy raz kaszkę łyżeczką :tak:
ale miał wielkie oczy :-D:-D:-D

no to myślę gastone, że możesz się nas spodziewać we wtorek,
Krycha, i Justysia szykujcie się:tak:
Krycha przypomnę ci jeszcze jak się odeśpisz ;-)
 
no to myślę gastone, że możesz się nas spodziewać we wtorek,
Krycha, i Justysia szykujcie się:tak:
Krycha przypomnę ci jeszcze jak się odeśpisz ;-)

Oki :tak:!!!!!

Piekna pogoda, gdyby nie awaryjny powrót do domku pewnie jeszcze byśmy łaziły, ale niestety, Pyza przypomniała sobie, że chyba jest głodna i darła mi się pół drogi jakby ją ze skóry obdzierali, dopiero opakowanie chusteczek higienicznych pomogło :-p... A teraz udaje niewiniątko w kojcu hehehe...

Justysia21, wracając do tematu kocyków to zmieniam zdanie - po 3 praniach zrobił się niewyjściowy i mało przyjemny...
 
Gastone takie moje skromne pytanko:sorry2:czy my tez mozemy sie u Ciebie zjawic we wtorek?Pogdalabym z Marta i Ola i moze bysmy Cie tez odwiedzily.Jezeli nie bedzie to lekka przesada.;-)
he he jasne ze mozecie
Ja sie pisze na wtorek:-D:-D:-D...ms.marple jakos taram sie nie drapac malego ,zreszta takimi paznokciami to w sumie ciezko bo one sa grubsze niz naturalne, zreszta paznokcie nosze od jakichs 10 lat wiec w miare nauczylam sie nimi operowac, tylko ze teraz mialam przerwe ladne pare miesiecy i musze sie przyzwyczaic...wzruce wam fotki moich pazurow(bo inaczej tego nie mozna juz nazwac:szok::-)) to same zobaczycie. Z gory mowie ze nie bedzie wam sie podobal ksztalt ale takie sa teraz najmodniejsze.....w PL;-)
oo w morde!:szok:
Beata fajnei ze sie piszesz liczylam na ciebie!
beakta to ci dopiero pazur :szok: zaszalałaś :-D:-D
chyba nie umiałabym takich nosić:baffled:

muszę się Wam pochwalić wczoraj mój Bąbel zjadł pierwszy raz kaszkę łyżeczką :tak:
ale miał wielkie oczy :-D:-D:-D

no to myślę gastone, że możesz się nas spodziewać we wtorek,
Krycha, i Justysia szykujcie się:tak:
Krycha przypomnę ci jeszcze jak się odeśpisz ;-)

Dziewczyny wtorek ugadany teraz godzina.Mam nadzieje ze dopoludnia??? No i sprawa hih nieciekawa.Mamoczywiscie kawe a trzykolorowki juz nie mam chyba ze przyjdzie do wtorku bo znow zamowilam.:-D aaale co tam kawa wazne ze sie spotkamy !!!
 
No to zapowiada się uroczy wtorek ;-)... I jeszcze imprezka u Justysi21, no no...

Beakta, niezłe te Twoje szpony :-)...
 
reklama
Do góry