reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ja jak zwykle na koncu.... co prawda zostalam obudzona przez Kryche przed 9 ale wstawac wcale nie trzeba bylo.... i tak dzrzemka do 11 sie przeciagnela..... ja sie juz szykuje i bede miedzy 12 a 13 u Ciebie Madzia i biore wszystkie lakiery zeby Ci cos namodzic na pazurach hihihi do zobaczyska
i reszcie dziewczynek slonecznego popoludnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hehehhehe dobre ola:)
a ty co tak w domu siedzisz?????
my bylismy dzis w centrum:) ale nic specjalnego nie kupilismy......
no nic.....jeszcze troche i po dziewczyny do szkoly jade:)
a pozniej koledzy przyjda montowac moja rolete w salonie:) uchwyty juz mam:):):):):)
 
Ojoj ale ja dzis spozniona jestem:zawstydzona/y:Musialam troche nadrobic te wasze posty wczrajszo dzisiejsze.A mezus dzis druga zmiane ma wiec do poludnia trzeba bylo cos na ogrodzie porobic:-)Uwielbial sadzic kwiatki,grzebac w ziemi:-D
Ale dzis cieplutko,super pogoda!Ola to kiedy wpadasz na ten babski wieczor z serialami?
 
Witam się w niedzielne popołudnie:-) Ja korzystam z wolnego mojego M.... ile się da dlatego kukam tylko na chwilkę ;-) Troche sobie wczoraj popsułam chumorek:szok:stanełam na wage a tu prawie 10 więcej a to dopiero 5 mieś...Marek sie śmieje bo jest na diecie narazie ma większy brzucho ode mnie i wszystko co jadalne mi pociska a On się napawa widokiem paskuda:wściekła/y:a ja się czuje taaaaaaaaaka ciężka :(( A właśnie do obiadku zasiadamy:))I jak tu się nie skusić:)Lece bo jutro do Dublina się wybieramy więc jeszcze mam troszke do porobienia bo za kilka dni wyprowadzka :))troche nas jest :))) A co do wyprawki też ją w sobote odebrałam koło Lidla :))) Pozdrawiam :)))..
 
Moja Droga ja od rana dzisiaj to kobietka pracy jestem, najpier mój rano trafił na prawie sflaczałe koło w swoim samochodzie a że jak zwykle był już spóźniony do pracy to ja miałam się tym zająć-póki jeszcze można było dojechać na jakąś stację z powietrzem no i co musiałam z siebie typową blondynkę robić:-):rofl2::-):rofl2: bo nigdy sama jeszcze koła nie pompowałam, poza tym w polsce to się na atmosfery robi a tu na jakies 35, dobrze ze pan mi pomógł bo już chciałam po was wydzwaniać żeby prosić któregoś z mężów o pomoc-taka to sierotka i panikara ze mnie.:tak: Później 22 minutowe stanie w banku, które wydawało mi się wiecznościa i myślałam z 8 razy że już mdleję, rozglądałam sie gdzie mogę się ewentualnie położyć na chwilkę ale same łańcuszki tylko dookoła, i jeszcze ci ludzie chyba przemęczeni po weekendzie oj ciężko było wystać:baffled: potem poczta, ale na koniec w nagrodę kupiłam sobie pączusie i tak myślałamże dam ogłoszenie na forum kto się zlituje na kawusię:-D:-D:-D Ale napadł na mnie sąsiad więc nie miałam już wyjścia i z nim wypiłam kawkę tylko że jak mnie pytał co 5 minut na kiedy mam termin i z 4 razy jak nam się mieszka to chyba wolę towarzystwo forumowych koleżanek :sorry2:
A teraz mi do głowy przychodzi zeby robić siostrze prawo jazdy bo no właśńie niezmotoryzowane mamusie do roboty i trzeba zdawać bo od maja zmieniają się przepisy i jazdy trzeba będzie wykupowac a to już droższy interes bo jedna jazda kosztuje 40eu:nerd: no a skoro w domku siedzę, a podobne jesteśmy.... pójdę na testy i autiem moim może śmigac do pracy- może po tem dzidzię mi przypilnuje.
Oj chyba właśńie dlatego nie mogę zostawac sama w domku bo mi głupie pomysły do głowy przychodzą. :happy: Ale gdyby któraś chciała testy po polsku to na maila mogę wysłać.
i juz się martwiłam Cytrusku że sie nie meldowałaś dzisiaj jeszcze:) A nasi panowie znowu inaczej pracują więc dam znać po obiadku co z serialowym wieczorkiem, ale nie powiem propozycja bardzo bardzo kuszaca:tak::tak::tak:
Aguś mnie i tak nie pobijesz z jedzonkiem:):-)

Witam się w niedzielne popołudnie:-) Ja korzystam z wolnego mojego M.... ile się da dlatego kukam tylko na chwilkę ;-) :)))..
Hej Mała, jakbym spędzała długi weekend z mężusiem i to pewnie pierwszy poniedziałek od niepamiętnych czasów kiedy on jest w domu to tez bym chciała aby ta niedziela trwała wiecznie ale kochana martuniu nie wiem czy Ci o tym mówić jednak mamy już poniedziałek Słońce...No tak to już jest że to co dobre to szybciutko ucieka więc korzystaj korzystaj, a wagą się nie przejmuj, na poprawkę humoru przyjdź do mnie a ja Ci pokażę moją-zapewniam ze poprosisz o dokładkę obiadkową:happy::happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:happy: Ale gdyby któraś chciała testy po polsku to na maila mogę wysłać.
i juz się martwiłam Cytrusku że sie nie meldowałaś dzisiaj jeszcze:) A nasi panowie znowu inaczej pracują więc dam znać po obiadku co z serialowym wieczorkiem, ale nie powiem propozycja bardzo bardzo kuszaca:tak::tak::tak:
Aguś mnie i tak nie pobijesz z jedzonkiem:):-)
Tak wiec: ja poprosze te testy(czy to s ate same ktore ja mam po angielsku w te ksiazeczce?).Swoja droga Olu czy moge Cie wykorzystac?Napisze na priva;-)
Kolejna rzecz:trzeba tym naszym zmiany poprzestawiac haa:-D
 
reklama
Hej Oleńko trafiłaś w dziesiątkę :))W Polsce M...pracował po 20 h na dobe tak to jest z działalnościami dlatego teraz ciesze się każdą chwilką ;-) A co do jedzonka to przy twojej karpatce i naleśniczkach to napewno bym jeszcze lepiej wyglądała:)))ale myśle że po porodzie będzie nas więcej do odchudzania:))Już mi Gosiaczek obiecała ale Ona troszke wcześniej zaczeła:((I nie czeka na mnie:( Ale mam nadzieje że Ty też gdzieś bliżej zamieszkasz i będzie nas więcej do dopingowania siebie wzajemnie:)) A swoją drogą w czwartek jade do centrum może Gosiak,Oleńka albo inna mamcia się skusi na babski wypad .....
 
Do góry