reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sylwia!tam u tych murzynów warkoczyki kosztuja 200e chciałam sobie zrobić jak dobrze żyliśmy z naszym czarnoskórym kolegą i miałabym 50%rabatu!ale nie wyszło!!!choć też ciągle o tym myśle!!!

na parade nie zdążyliśmy,bo nie wiedzieliśmy,że jest!jadąc na ennis rd widzieliśmy,że coś się dzieje,a jak wróciliśmy z zakupów było już po wszystkim!!
Justynka kiedy wpadniesz po przewijak i mi pazury zrobić/??
 
reklama
dzieki dziewczyny za ifo na temat przedluzania:) chyba jednak sobie daruje.....troche taka ciekawa bylam ale ja i tak rzadko nosze rozpuszczone wiec....chyba pozostane przy swoich:):):)
choc jakos tak mnie cos bierze zeby cos z tymi wlosami zrobic....ech te hormony ciazowe:):):)
 
Jak w Corku mieszkałam to koleżanki z pracy chodziły przedłużać, były brunetkami a doczepiały jaśniutkie i wyglądły prześlicznie, tak bardzo dziewczęco, ale już mnie nie było żeby zobaczyć jak długo to się trzyma i czy niszczy naturalne włosy? Bo za mną tez chodzą warkoczyki i to jeszcze z rzed ciąży się zaczęło więc nie mogę zwalić na hormony, trochę ta cena przeraża ale jak na długo miałoby wytrzymać to trzemu nie:confused: Ale kusicie dziewczęta
 
no ja nie wiem czy w warkoczykach bym dobrze wygladala i czy bym je zdolala dluzej ponosic:)
na razie to klade tylko jeden kolor farby ale moze jakis balejaz by sie zdal:)sama nie wiem.....cos dla odmiany by sie przydalo nie?
no ale coz.....kiedys to sie mialo wlosy.....teraz juz niestety nie....ech.....no i te zlosliwe siwe wylaza jak grzyby po deszczu heheheh
 
hej hej a ja po 2 dniowym zaniedbaniu musialam sporo nadrobic....
Madzia pazury moge wpasc Tobie jutro zrobic jezeli oczywiscie nie masz Ksiecia w domu i nie bedziecie zajeci.... tylko to sie jeszcze musimy zgadac najlepiej telefonicznie bo ten mojnet to ledwo zipie i juz pewnie nie bede tu dzisiaj wchodzic.....
zmykam ogladac filma z mezusiem...... a normalnie dzisiaj to caly dzien gotowalam..... od rana cos..... wstawilam rosol.... ugotowlama makaron.... pozniej rybke na drugie danie a teraz na kolacje jajka na boczku zajadalismy.... tlusto u nas dzisiaj ze ho ho.... no i na obiad 2 dania byly..... zazwyczaj tylko jedno jemy bo tak codziennie gotowac dwa dania to jak dla nie za duzo no ale przynajmniej zawsze jedno jest zeby nie bylo ze w ogole nie ma..... hihihi
no to ja sie juz zegnam a i witam nowa foremke a przynajmniej dla mnie nowa
hej
 
hej Justyś a mi się właśńie przypomniało z tym mother to be gift. Przy pomocy Gosi znalazłam aptekę w Limerick która ciągle prowadiz ten program i bez niczego dostałam swoje pudełko:)) :happy::-);-)To jest na punch cross - late night pharmacy a dokładniej jakbyś jechała od nas do lidla to na tych ostatnich juz światełkach kiedy zjeżdżasz z głównej w prawo jest kilka sklepików tak na rogu: Indyjska restauracja, spar, ta apteka właśńie i irish bank. Fajne rzeczy były w środku no i dwie buteleczek kropelek dla przyszych mam którym brauje żelaza:)):rofl2::rofl2::rofl2:
 
Justynka sama będę po 12!powiedz mi czy Wy chcecie te łóżeczko,bo jutro przyjeżdza laseczka po wózek i może wezmie też łóżeczko i nie wiem czy klepać je dla ciebie?
 
reklama
Ajja niby niedziela a wy nabazgralyscie tyle ze nie nadazam z czytaniem.Caly dzien netu nie mialam a teraz jak sie pojawil to musze zmykac na gore dziecie kapac.Beata chodzi ci o ten afrykanski salon na Mild Road? Wlasciwie naprzeciwko stacji a nie solarium?
Jest nowy afrykanski salon, tam robi moja znajoma.Na koncu Parnel street.
A ja niedziele spedzilam z mezusiem.Nareszcieee!!!! Calaaa! Dziecko wyczulo ze rodzice chca sie soba nacieszyc i poszlo spac o 3 i wstalo o 7. :-D:-D:-D No a teraz hi poszlala chwile i znow krzyczy aaaa wiec spadam ;-)
Buziolki do jutra!!!!
 
Do góry