reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ejjjj kolezanki nastepne sptkanko jest u mnie bez dwoch zdan jak chcecie to w przyszlym tygodniu bo wtedy na bank avon bedz\ie bo przychodzi w ten piatek a jak nie to juz nawet w tym tygodniu mozemy sie spotkac..... od was zalezy jak ktorej pasuje.... ja caly czas mam czas....
Madzia ja chce to lozeczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymaj dla mnie jutro zadzwonie tak kolo 12 i wpadne do CIEBIE
 
Dzień dobry!!!!!! Mąż już w pracy, same urzędujemy z Pyzą :sorry2:... Dobrze, że jest pogoda to może później na jakiś spacerek wyskoczymy!!!!! Ach, jak fajnie, że znów słoneczko :-D!!!
Tym czasem zmykam do mojej Marudy ;-), miłego poniedziałku, buźka :-)
 
Witam sie ja.Krycha ty to ranny taszek jestes a raczej chyba toe dziecko.Ja dzis wstalam o 7.30 i jestem cofnieta.Te pol godziny do 8 to dlamnie porazka.Mam zakodowane w glowie ze nawet jak jest 7.55 tonie 8 i wtedy jestem cofnieta.Jak wstane o 8 jest git.do tego bl glowy i zatok wrocil.Tylko sie pociac.Milego dnia..
 
Krycha może zgadaj się z Justyną i wpadniecie wszystkie 4(justyna jako2)do mnie po 12?

A może i się doczłapiemy do Was ;-)...

Witam sie ja.Krycha ty to ranny taszek jestes a raczej chyba toe dziecko.Ja dzis wstalam o 7.30 i jestem cofnieta.Te pol godziny do 8 to dlamnie porazka.Mam zakodowane w glowie ze nawet jak jest 7.55 tonie 8 i wtedy jestem cofnieta.Jak wstane o 8 jest git.do tego bl glowy i zatok wrocil.Tylko sie pociac.Milego dnia..

Ja jakbym mogła to bym jeszcze pospała, ale co zrobić :confused: siła wyższa... Codziennie rano leży w łóżeczku obok i marudzi hehehehe :-p!!!! Ale nic to, zaraz powinna paść (pierwsza drzemka) co by mi bardzo pasowało, bo jeszcze nie zdąrzyłam śniadania zjeść...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry, wy co wstałyście wcześniej o szczęściary, mogłyście się już cieszyć słonkiem o wiele dłużej i co za tym idzie więcej endorfinek hihi
dzien dobry
ola ja jednak nie dostalam zadnej kartki na te darmowe gifty z apteki:(:(:(:(sprawdzilam 3 razy i nic takiego nie ma buuuuu
Na ich stronce można wypełnić aby wysłali do domu jeśłi ktoś zgubił i na antenatial clasess tez dają ale już Ci podaję linka na priva;-)
 
reklama
dzien dobry
ola ja jednak nie dostalam zadnej kartki na te darmowe gifty z apteki:(:(:(:(sprawdzilam 3 razy i nic takiego nie ma buuuuu

My ostatnio odebraliśmy, właśnie tam koło Lidla, przysłali nam kuponik :tak:, niestety duże problemy mieliśmy z tym pierwszym, z wypawką, wskazana apteka (koło dworca) akurat zaprzestała się tym zajmować, cóż... Ale to fatktycznie miłe, że coś mozna dla swojej pociechy dostać :tak:!!!!! Aga_irlandia, jak tylko możesz załatwiaj sobie ten kuponik :-):-):-)!!!!!!!!

Moje dziecko dopiero zasnęło :szok:, niezmordowanie szalała od 06.45...
 
Do góry