reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

To ja wam dziewczynki dzisiaj oznajmiam ze te zaczelam dietke...kopenhaska...:baffled:...zobaczymy co z tego wyjdzie...na razie to jestem tak glodna ze niewiem...wszedzie widze jedzenie...w reklamach, w filmie...mam wrazenie ze sie wszycy na mnie uwzieli bo specjalnie to jedzenie pokazuja:tak:hahah
 
reklama
ja lykalam linee i dzialala ;) dzieki niej nie ma sie ochoty na slodkie a i kilogramy tez spadaja:)
probowalam tez plastrow odchudzajacych ale jakis specjalnych rezultatow nie widzialam......
aaaa i farmona nivelazione w tabletkach na odchudzanie i celulitis tez nie dzialala na mnie:):):)
ja 25 do szpitala ide i mam nadzieje ze mi co nieco powiedza na temat plci ....no i bede wiedziec ile przytylam.....ale chyba nie duzo bo jak na razie wszystkie ciuchy moje sprzed ciazy moge nosic:):):)
 
ja lykalam linee i dzialala ;) dzieki niej nie ma sie ochoty na slodkie a i kilogramy tez spadaja:)
probowalam tez plastrow odchudzajacych ale jakis specjalnych rezultatow nie widzialam......
aaaa i farmona nivelazione w tabletkach na odchudzanie i celulitis tez nie dzialala na mnie:):):)
ja 25 do szpitala ide i mam nadzieje ze mi co nieco powiedza na temat plci ....no i bede wiedziec ile przytylam.....ale chyba nie duzo bo jak na razie wszystkie ciuchy moje sprzed ciazy moge nosic:):):)
Dobrze dobrze czyli po porodach zwracamy się Agiś do Ciebie po rady no i rzeczywiście Ty to na razie nic a nic nie przytyłas jak Ty to robisz?
Martunia ja chyba skuszę się na ten Dublin jutro a co za tym idzie pojade do kuzynki do Belfastu jednak i do sobotki zostanę. Póki dobrze się czuję to jeszcze się poszwędam, no chyba ze się w przesiadkach pogubie to będe pisać z jakich dostępncyh kawiarenek i prosić o pomoc z namiarami gdzie jestem i w którą stronę dalej:)
 
olivka no nie wiem jak to mi sie udaje bo przy tamtych 3 straconych ciazach to do 12 tygodnia juz lekko 3 kilo wiecej mialam:(
wiec ludze sie ze moze jednak to bedzie chlopiec......bo z dziewczynami to wlazilo mi w dupke,boczki i uda:(:(:(no ale coz.....moze niedlugo sie wyjasni:)
 
ja lykalam linee i dzialala ;) dzieki niej nie ma sie ochoty na slodkie a i kilogramy tez spadaja:)
probowalam tez plastrow odchudzajacych ale jakis specjalnych rezultatow nie widzialam......
aaaa i farmona nivelazione w tabletkach na odchudzanie i celulitis tez nie dzialala na mnie:):):)
ja 25 do szpitala ide i mam nadzieje ze mi co nieco powiedza na temat plci ....no i bede wiedziec ile przytylam.....ale chyba nie duzo bo jak na razie wszystkie ciuchy moje sprzed ciazy moge nosic:):):)
Na mnie najlepiej działała czerwona tea przy każdym posiłku wypita powodowała że tłuszcz się nie odkładał ale jednak zawsze trzeba sobie odmawiać nic za darmo:) Koniec ze słodkościami :)Ja moge wiecznie się odchudzać nawet to lubie ale nie jak jestem w ciąży,wtedy nie potrafie się opanować i wciągam co się da!!:)) AGULA JA TAM WIEM ŻE SYNCZYSKO BĘDZIE!!!!!ZOBACZYSZ!! A sama bym chciała chodzić w swoich łaszkach teg ci zazdroszcze teraz to zamiast 38 -48będe nosić HAHAH MAM NADZIEJE ŻE DO TEGO NIE DOJDZIE:)))))
 
marta no mam nadzieje ze sie nie mylisz co do tego syneczka
ja nie tyje moze dlatego ze slodkie jakos nie bardzo mi smakuje:) wczesniej uwielbialam ale teraz jakos nie musi dla mnie byc:)no i jakos dopiero zaczynam czuc glod....wczeniej jakos tak nie specjalnie......chyba maly sie wycwanil i musi sie dopominac :) choc jakby wzial tego tluszczuku co mam nadto to byloby lepiej hehhe

marta a ty mialas ten kupon do apteki co ola?????/bo ja nie....
 
Ostatnia edycja:
A ja na chwilke tylko od komputera sie oddalilam zeby troche ogarnac chalupke a tu juz do nadrobienia tylllllllle!
Beatko a co to za dieta kopenhadzka?Ja jak na razie dwa tygodnie wytrzymalam bez slodyczy,(nie chce sie chwalic bo moge zapeszyc:baffled:)Ale jakos nie widze skutkow(ogromny brzuchol,ktorego juz wciagnac nie idzie :-Dj)ak na razie,kurcze cwiczyc by sie przydalo...ale tak mi ciezko:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Beatka dietka powiadasz.Przestrzegam przed dietami, jestem przykladem wieloletniego dietownia i co mi przyszlo efekt jo jo.Zadna dieta nie jest skuteczna na dluzsza mete. Ja przeszlam ich wiele, chudlam a potem tylam podwojnie.Najlepiej schudlam na diecie norweskiej 24 kilo! Ale po jakism cxasie dupka zacela rosnac i przybylo jescze z nawiazka.Najlepiej poprostu zmienic styl odzywiania,ogran9iczyc slodycze i sie ruszac.Hehe ale same wiecie jak cieko wszyystkiego prze4strzegac...
Chyba fktycznie wiosna idzie bo myslimy o odchudzaniu.Jawlasnie zaczelam cwiczyc hihi
 
Beakta zycze szczerze powodzenia i trzymam za Ciebie Kciuki:))))

Ja to teraz mam dobrze(ciaza)i nie musze sie odchudzac:)))hehehehe za to po Alanku bylam na wiecznej diecie a teraz moge to sobie odbic:)
 
reklama
Do góry