reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Padam :dry:, po tej wczesnej pobudce i spacerowaniu mam dość!!!!!! Byliśmy na tej dzisiajeszej paradzie (chociaż w sumie mogliśmy pooglądać ją z okna, no, ale trzeba było się z Pyzą ruszyć ;-)), ale ogólnie lipa i tyle!!!!!! Zobaczymy jak będzie we wtorek :-p...

Nic to, zmykam na obiadek, paaaaaa
 
BEAKTA ty kiedys cos pisalas o warkoczykach masz jakis kontakt do kogos kto robi i moze wiesz ile tu biora za warkoczyki do pasa.
milej niedzieli pozdrawiam
Sylwuś słyszałam że 160 eu ale to tak przez koleżankę koeżanki więc nie wiem czy informacja rzetlna ale na ulicy gdzie jest bus station gdybyś szła w kierunku william st to najpierw będziesz miała właśńie afrykańskiego fryzjera-będziesz widziała po witrynie, bo wystawione są peruki i tam na pewno robią, najlepiej więc podejść i spytać się samemu, widziałam tez w sklepie afrykańskim-na tej samej ulicy ale już bliżej william, że też tam robią ale mam jakieś dziwne wrażenie że ilekroć tam jestem dziwnie na mnie patrzą i jest jedna starsza sprzedawczyni ale bardzo nie miła-jak za czasów prl, jedna może jest taniej.
 
Sylwisko ja warkoczyki robilam u mnie w Ennis w afrykanskim salonie fryzjerskim. Kosztowalo to 150e. Gdybys chciala konkretne dane to musialabym zajrzec tam jaka to dokladnie ulica jest. A moze Gastone albo Magsch wiedza jaka to ulica? Tam naprzeciwko polskiego solarium ,tego starszego.

A tak wogole to ja wlasnie wrocilam z Limerick i jeszcze trafilam na ta parade. ;-)Bylam w Mothercare z bratem wozek zamowic.:tak:

Aga ja jakos nie mam przekonania do tutejszego przedluzania wlosow. Kiedys moja znajoa przedluzala, zaplacila 250 e i wygladalo to jakby sobie slome doczepila. Koszmar. Wg mnie zeby to naprade ladnie wygladalo to pewnie trzeba by zaplacic ladne pieniadze. W PL to by bylo jakies 3 tysiace.
 
Ostatnia edycja:
reklama
AGA ja przedluzalam tutaj wlosy i nie bylam zadowolona zaplacilam 200e ale w limerick jest dziewczyna ktora robi ladnie za 350 to minimum.a w polsce tak jak Beakta mowi ok 3000 zlale to juz wtedy naturalny wlos:tak:
dzieki za info o warkoczykach
 
Do góry