reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam się ja!Cytrusku wysłałam Ci priva!!
właśnie niech się robi ciepło bo ja chcę nogi popokazywać!!sukienek masa w szafie a nie należe do takich co lubią marznąć byle dobrze wyglądać!!!
 
reklama
Dzien dobry! Megan gratuluje postepow! Moj aniolek ani mysli wolac na nocnik.Ale wczoraj przed snem zrobil siku do nocnika co dla mnie jest sukcesem (kasiairlandka o tym bardzo dobrze wie).
No to spadam bo ruchu to tu nie ma.Mam troszke roboty bo odpuscilam sobie wczora wieczorem i sajgon w kuchni jak ta lala.
 
dzieńdoberek
wczoraj miałam ciężki dzień, padłam na pysk, nie wiem czy to było ciśnienie, czy właśnie przychodząca @ czy brak cukru w organizmie, chyba powinnam zrobić badanie krwi jak będę w Polsce :nerd:

brawa dla Zuzki:tak::-D

justysia jeśli jeszcze można to dzisiaj ci przyślę małe zamówionko, zawsze się na coś skuszę:sorry2:

miłego dzionka życzę
 
Dzień doberek!!!! Dziś pospaliśmy prawie do 09.00 :rofl2::rofl2::rofl2:!!! No i ze wsystkim jestem spoźniona...

Miłej środy mamuśki, buźka ;-)
 
cześć dziewczyny, jak tak skrotowo , bo mAŁA mi tu kompa rozwala. w Dublinie prawdziwa wiosna, dziś byłyśmy na dwrrku w samym sweterku! i duużo słońca, aż się inaczej człowiek czuje. ogrzewanie wyłączone-w końcu! oby na dobre wiosna zawitała, pozdrówki i nie zapomnijcie o mnie limerickie mamy:)
 
przymierzyłam suknię, którą kupiłam na chrzciny, zrobiłam sobie foto, żeby zobaczyć się z daleka i... jestem sfrustrowana widokiem :oo: chyba lepiej jakiś namiot zakupię i założę:sad:
czy ja jeszcze kiedyś będę podobna do ludzi? buuuu

i na dodatek zepsułam Bąblowi włoski... chciałam mu przyciąć troszkę a on się przekręcił i wyrypałam mu pół czupryny, teraz wygląda jak żołnierz marines:no:
 
Czesc mamusie no dzisiaj to chyba nie mozecie nazekac bo pogoda dopisuje
przynajmniej u mnie jest wiosna tylko na jak dlugo moje dzieciaki to juz od rana na dworku siedza
Olivca jak twoje NCT ?:-)
 
Witam laseczki:-)Właśnie byłam na polku z Mariczkiem i od razu lepsze samopoczucie:))Nazrywałam sobie troszke żonkili chyba nie można b:-)o ktoś tam na mnie trąbił ale nie mogłam się powstrzymać one aż do mnie machały haha a jak pięknie w domciu wyglądają:-)teraz kończe obiadek i pożądeczki w domciu :)przy takiej pogodzie wszystko wydaje się piękniejsze;-)Pozdrawiam
 
reklama
A ja dzisiaj mialam koszmarna noc moj syn dostal krwotoku z nosa cale szczescie ze akurat dzisiaj spal z nami cala poduszka byla we krwi nie wiem co mu sie stalo musze z nim do lekarza pojechac:-(
 
Do góry