reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dzień dobry dziewczynki
no dzisiaj obowiązkowo już na spacerek, dziecko mi wtedy najlepiej śpi i odpoczywa

ja też zrobiłam ostatnio przeciąg w szafach i powyrzucałam stare ciuchy brrr ohydne już były i kupiłam nowe- domowe ciuchy wygodne ale bardziej kolorowe i modniejsze
bo ja w domu to taki dresiarz jestem:zawstydzona/y: ale za to wychodzę tylko w butach na obcasie :-D:-D
hih ja tez dresiara jestem.Tezostatnio wyrzucilam wszystkie stare i kupilan nowe dresy i kolorowe podkoszulki! Ja sie strasznie plamie cale zycie na mnie wszystko spada i wylewa sie wiec dre w domu najlepsza spraw bo tak nie mialabym ciuchow na wyjscie z domu!
 
reklama
Ja bardzo lubię przeglądy szafowe, ale robię je żadko... Czasem ciężko mi się rozstać z ulubionym, choć zniszczonym łaszkiem!!! Irlandia chyba działa tak na ludzi - odkąd tu urzęduję nie wyobrażam sobie szafy bez dresu :-p!!!

A ja dziś przepsałam prawie całą noc (oprócz karmienia i trzech kaszlnięć ;-)) - bardzo mnie to cieszy hehehehehehe!!! Nie wiem tylko dlaczego Pyzucha budzi mi się w nocy znów co dwie godziny do karmienia, może jakiś kolejny skok :confused:...
 
Aga to Ciebie dzisiaj widziałam z jakąś ciężarną na mieście??
Martucha miło było Cię spotkać i nakopie Ci do dupy za to,że myślałaś,że przez Ciebie nie było mnie wczoraj-mam nadzieję ,że w niedziele zobaczymy!!
Krycha jak zwykle miłe spotkanie!!
co do szaf ja też posiadam kilka par dresów i ogolnie od kiedy urodziłam staram się je zamienić na spodnie w kant ale nie zawsze mi to wychodzi!!
Sylwia co do tatu...będzie to elf na kostce!ale nie wiem jeszcze dokładnie kiedy pójdę,bo czekam na pieniążki i muszę się zgrać z Księcia offem!!!
 
Megan234, zgadzam się z Tobą w 100% :-D:-D:-D:-D:-D:-D!!!!! Daj znać o której jutro mogę się Was spodziewać ;-)!!!

Wiecie co, Pyza chyba powoli zamierza sie do raczkowania :sorry2:, a przynajmniej przybiera czasem (!!!!!!!!) taką pozycję, ale to jakiś postęp, nie? :rofl2:
 
reklama
A Ola co do tych naszych sasiedek to sie zgodze z toba ja sie zarazilam od nich i caly czas w dresach chodze no ale wiosna nadchodzi trzeba cos zmienc,w sumie to ja tak mamze jak jest jesien ,zima to najlepiej mi jest w dresach bo i szarosc za oknami a jak tylko zrobi sie cieplej to w dersach mozna mnie zobaczyc tylko w domu ewentualnie w sklepie na przeciw:-Dpamietasz slowa twoego N.?:-D
Ja dzis dopiero teraz się dorywam do was:):happy: Wiesz co nie pamiętam co już tam o nim mówiłam bo on ciągle ma jakieś ciekawe madrości życiowe haha ale za to pamiętam co mówił nam ksiądz na religii w klasie maturalnej: "Kobieta ma być zawsze pociągająca w oczach mężczyzny. Zadnych papilotów, depilwania przy nim i wypchanego dresu" Swoją drogą skąd on to wszystko wiedział? :rofl2::rofl2::rofl2:
Dzien dobry mamusie
musze sie kiedys wybrac na te wasze schadzki zeby wkoncu was poznac
to kiedy macie kolejne spotkania
a moze ktos wpadne do mnie ?
ola nie ma sprawy tylko powiedz gdzie mieszkasz bo gdzies mi umknęło i jeszczy tylko żeby moja błyskawica przeszła jutro nct to zabiorę dziewczynki i wpadniemy:D
Martucha miło było Cię spotkać i nakopie Ci do dupy za to,że myślałaś,że przez Ciebie nie było mnie wczoraj-Krycha jak zwykle miłe spotkanie!!
Megan to w takim razie mi też musisz nakopać bo tez uważam że się wczoraj tylko wykręciłaś bo się w końcu spotkałaś tylko ze nie z nami :))))
co do obcasów mam kilka par ale przy moim mężu to wyglądam jak king kong patyczak także odpuszczam sobie tę przyjemność chociaż On nad tym ubolewa twierdzi że Stalone też ma swoje laski wyższe i wcale się tym nie martwi:)):-)
No i bardzo mądrze, poza tym nie tylko Stalone ale wiele więcej gwiazdeczek. A cóż jest bardziej sexy niż kobieta w pociągającym buziku na obcasie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry