reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
A ja dzisiaj mialam koszmarna noc moj syn dostal krwotoku z nosa cale szczescie ze akurat dzisiaj spal z nami cala poduszka byla we krwi nie wiem co mu sie stalo musze z nim do lekarza pojechac:-(

Ojojojoj :szok:!!! A cóż mu się porobiło???

Ale fajna ta pogoda dzisiaj, już tak milusio :-)... Mam nadzieję, że teraz to już tylko cieplej będzie!!!!!!!!! Aine, zyskałaś tą przeprowadzką ładną pogodę, wiem, bo za każdym razem jak rozmawiam z moją siostrą to mówi, że w Dublinie ładnie, a w Limerick zapłakane okna :baffled:... Jakoś tak dziwnie jest usytuowany... Ms.Marple, myślę, że znajdziesz sobie coś jeszcze na chrzciny, zostało Ci troszkę czasu ;-)!!!! Aha, no i jak już wspominałam, nie będę teraz gościć siostrzeńca, więc jestem luźniejsza, można się umawiać :tak:!!!
 
ojjj biedny synuś!!!
ja też myślę,że to osłabienie,może zacznij mu podawać witaminki dla dzieci,ja mojej starszej podaje!!!
Bożena a Ty kobieto nie przesadzaj!!kawał z Ciebie zajeb....tej laski a Ty narzekasz!!!a swoją drogą jak tak bardzo zle się czujesz w tym stroju to moze jeszcze uda Ci się coś zrzucić?!
a co do mnie to przybrałam 3 kg przez cholerne sajgonki z lidla!!!są takie przepyszne i ciągle je żrem i tyję!!!potrafie zjeść obiad i pózniej jeszcze sajgonki!!tragedia!!co do testu jeszcze nie robiłam!!boli mnie brzuch jak na @ więc może nie ma sensu kupować!!poczekam jeszcze tydzień jak się nic nie wydarzy to kupie!!
byłam dzisiaj na bilansie i moje ślicznotki ważą 4,5 i 11,5 kg!kolejny bilans za 2 miechy!!
 
Madzia ja sobie myśle że twój organizm dopiero dochodzi do siebie i ma prawo jeszcze na wybryki typu zachciewajki i duży apetyt:-) Przynajmniej tak było jak ja urodziłam Mareczka :))A może faktycznie dostaniesz @ bo to najwyższy czas tym bardziej że nie karmisz i wtedy dojdziesz do siebie;-)
 
jestem
ech ja ciagle jakas zabiegana hehhehe
megan faktycznie tez mnie sie wydawalo ze to ty....a bylam z kolezanka ciezarna ktorej pomagam:):):)
gosia i jak roleta??????????/ja tez kupilam i wiesz co zrobilam>?????moj A wlozyl te koncowki do mocowania do jednej z toreb.....a ja ja wrzucilam do kominka bo myslalam ze pusta....wrrrrr...no i mam rolete i nie moge zamocowac.....no coz....musi mi wybaczyc bo w koncu ciezarna jestem nie?
 
W koncu dotarlam do domu:baffled:
Aga rolety oczywisce za male ale da sie cos wykombinowac;-)Jutro musze jechac po jeszcze jedna waska ,bedzie git.Trzeba troche poprzycinac dosztukowac i cacy..ale to juz robota mezusiaU siostry tez troche za waskie ale beda wisiec.
Pogoda dzis rewelacyjna :-)Nogi mi odpadaja dzis:-(
 
no moja roleta gosia jest za szeroka ale to nie bylby problem tylko te uchwyty hehheh
ja jutro bede w maternity bo z ta kolezanka ciezarna jade.....wczoraj bylusmy w citizens information i dzis juz jej zalatwilam maternity leave choc jest na bezrobotnym hehhehe...jak to czasem dobrze dopytac:)
 
reklama
Do góry