reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

witam sie na szarym koncu dzisiaj.....
u mnie busy day... rano do socjala.... pozniej zaplacic mandat za zle parkowanie.... pozniej dom i popoludniowa dzemka...nastepnie wizyta w szpitalu i usg.... no i na szarym koncu spotkanie z moja best friend... i tak wlasnie o tej porze zjawiam sie w domku...
a na u sg wszystko super.... pani sie pyta czy chcemy plec znac a my ze of course.... a ona taka ucieszona ze to baby girl.... hihihi i sie tak dziwnie na nas popatrzyla bo my tylko ok thanks hihihih a ona taka pelna entuzjazmu byla i tak sie ucieszyla ze bedziemy mieli mala ksiezniczke hihihi..... no i moje malenstwo rozwija sie super.....i oczywiscie nie obeszlo sie bez wiercenia... no bo jak to jak mamusia tylko sie polozy no to trzeba dac jej w kosc..... tylko maly brzdac nie wiedzial ze ma byc spokojny..... i zostalo wybaczone hihihiih.....
Krycha ja jak namowie meza to sie zjawie u Ciebie tylko nic nie obiecuje.... on jutro do socjala tez musi jechac wiec moze mnie do Ciebie podzuci jezeli to oczywiscie nie problem.....
 
reklama
Megan to w takim razie mi też musisz nakopać bo tez uważam że się wczoraj tylko wykręciłaś bo się w końcu spotkałaś tylko ze nie z nami :))))

Oj, tu Megan234 biorę w obronę, zjawiła się u mnie dopiero koło 17.30!!!!!! Oszczędźcie ją więc Kobitki ;-)!!! Wiadomość doszła, dziękuję :-)!!! Aha, no i ja również zapraszam do siebie!!!!!

Krycha ja jak namowie meza to sie zjawie u Ciebie tylko nic nie obiecuje.... on jutro do socjala tez musi jechac wiec moze mnie do Ciebie podzuci jezeli to oczywiscie nie problem.....

Super, że wszystko oki z Wami :tak:!!!! A jeśli chodzi o wizytę, to nie ma sprawy, jak tylko będziesz mogła to zapraszam!!!!! Jutro ma też Megan234 z dziewczynkami zaglądnąć, więc widzę, że będzie wesoło hihihihihihi...

Cytrus, jak ból głowy, przeszedł? A właśnie, Ty byłaś u lekarza z tym swoim przeziębieniem (jakoś mi info umknęło...)! Jak samopoczucie? Beakta, to chyba jednak jakiś skok rozwojowy! Ciekawe jak tam u Sylwisko22 sie te sprawy mają :confused:...


Justyna wpadnijcie z Krycha do mnie!!miałam przemeblowanko musicie ocenić!
czy Ty kochana masz jakieś filmy??

Albo tak zrobimy :sorry2:!!!!!!! Justysia21, jeżeli mąż faktycznie Cię podrzuci to możemy się spotkać gdzieś w mieście albo już u Megan234, jak Ci wygodniej!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak dla mnie bomba...... tylko ze ja w miescie juz o 10 bym byla bo moj luby na 9;30 do socjala bedzie jechal.... dajcie znac czy wam tak pasuje laseczki :)
 
Olivca jak juz bedziesz miala to nct i checi to sie wtedy ugadamy kiedy ci bedzie pasowalo
i serdecznie zapraszam
a ja ide juz lulu z potwornym bolem glowy moze przejdzie
Dobranoc
 
jak dla mnie bomba...... tylko ze ja w miescie juz o 10 bym byla bo moj luby na 9;30 do socjala bedzie jechal.... dajcie znac czy wam tak pasuje laseczki :)

Ja najwcześniej jakbym się wybierała to koło 11.00 myślę, może nieco wcześniej, muszę zakupy porobić... Ale dokładniej to się jeszcze zgadamy sms'kiem albo coś, oki?
No nic, zmykam Pyzkę ululać. Śpijcie spokojnie, buziaki ;-)
 
a ja muszę się pochwalić!!a mianowicie moje kochane starsze dziecię samo nauczyło się siusiać do nocniczka~!!po popołudniowej drzemce wstała rządała zdjęcia pampersa wystawienia nocnika na środek pokoju usiadła powiedziała swoje sławne "BIIIIIIIIIIIIIIIIIII" po czym dumnie wstała a w nocniczku pozostały siuśki!!]
takźe jako dumna mama idę dać jeść drugiej mojej gwiezdzie
 
reklama
Dzien dobry:-)Piekny dzien sie zapowiada.
Megan gratuluje postepow Zuzki!Justys jak tam moj avon?sprawdzilas ta cene?
Ja dzis sie tez wybieram co centrum z siostra polatac po sklepach a potem ide z nia do maternity.Ale najpierw pol godzinne stanie przed szafa i zastanaianie sie co na siebie wlozyc i pewnie skonczy sie to na bluzie sportowej :-DBoziu nich sie juz cieplej robi!
 
Do góry