reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
czesc dziewuszki!
ja musze sie pochwalic ze moje starsze dziecie ladnie ostatnio spi samo i to cala noc,choc dzisiaj Ksiaze do niej wstawal!!
pogoda pod zdechlym psem a do tego u dziadka wykrli guz na plucu ktorego juz nie da sie usunac!
ale nastroj calkiem niezly bo znowu mam mojego Ksiecia z bajki przy swym boku!
milego dnia dziewczynki
 
EEE megan ja myslalam ze ty powiesz czy zrobilas test czy nie. hihi ale ciekawska jestem co?
Wogole witam we wtorkowy poranek.My wczoraj tez balowalismy, bylo super.Moje dziecko sie wymeczylo za wszystkie czaasy! No i wypil wszystkim dzieciom szampana(hihi oczywiscie bezalkoholowego) i smiechu bylo co niemiara bo po tym szmpanie chodzil i wszystkim robil nu nu nu!
 
Czesc dziewczynki:-)Pogoda faktycznie nieciekawa,ale co tam trzeba sie ruszyc.Troche powietrza powdychac.Dopije kawusie i biore sie za obiadek a potem na spacerek;-)Milego dnia dziewczynki
A Ola co do tych naszych sasiedek to sie zgodze z toba ja sie zarazilam od nich i caly czas w dresach chodze no ale wiosna nadchodzi trzeba cos zmienc,w sumie to ja tak mamze jak jest jesien ,zima to najlepiej mi jest w dresach bo i szarosc za oknami a jak tylko zrobi sie cieplej to w dersach mozna mnie zobaczyc tylko w domu ewentualnie w sklepie na przeciw:-Dpamietasz slowa twoego N.?:-D
 
dzień dobry dziewczynki
no dzisiaj obowiązkowo już na spacerek, dziecko mi wtedy najlepiej śpi i odpoczywa

ja też zrobiłam ostatnio przeciąg w szafach i powyrzucałam stare ciuchy brrr ohydne już były i kupiłam nowe- domowe ciuchy wygodne ale bardziej kolorowe i modniejsze
bo ja w domu to taki dresiarz jestem:zawstydzona/y: ale za to wychodzę tylko w butach na obcasie :-D:-D
 
reklama
dzień dobry dziewczynki
no dzisiaj obowiązkowo już na spacerek, dziecko mi wtedy najlepiej śpi i odpoczywa

ja też zrobiłam ostatnio przeciąg w szafach i powyrzucałam stare ciuchy brrr ohydne już były i kupiłam nowe- domowe ciuchy wygodne ale bardziej kolorowe i modniejsze
bo ja w domu to taki dresiarz jestem:zawstydzona/y: ale za to wychodzę tylko w butach na obcasie :-D:-D
Witam się kobitki:)))pogoda dzisiaj marna właśnie przyjechałam z miasta wymęczona :))Co do przeglądu w szafach to słabo mi to wychodzi wiecznie mi się wszystko przydaje i zawsze się do wszystkiego odchudzam (tylko w ciąży sobie folguje i chyba dlatego to już moje 4 HAHA)A w domciu uwielbiam chodzić w pidżamie ,a co do obcasów mam kilka par ale przy moim mężu to wyglądam jak king kong patyczak także odpuszczam sobie tę przyjemność chociaż On nad tym ubolewa twierdzi że Stalone też ma swoje laski wyższe i wcale się tym nie martwi:)):-)
 
Do góry