reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dziewczynki fajnie za wam posiadowka wyszla,,,ja znow klotnia z mezem zgadnijcie o co??? o szwagra bo dalej sie nie wyniosl i chyba nie ma zamiaru a moja maz no coz...
AGA STO LAT STO LAT STO LAT!!!spelnienia marzen duzo milosci i zdrowego dzidziusia
Megan daj znac co z tatuazem???
I prosze o fotki na @ Sylwia.gajny1986@wp.pl jesli to nie tajne fotki sa.bo dostepu do galeri nie mam pozdrawiam was wszystkie
 
Ola dzieki za zdjecia:tak:Super ale sie usmialam,ojojo jaka ja nie fotogeniczna jestem:baffled:
Przestań ja to jak na was patrzę to zapału o dbanie o siebie dostaję. Chyba zacznę się malować i ubierać wreszcie jak na kobietkę przystało, żebyście mnie zaprosiły następny raz. Normalnie to sama przyjemność tak posiedzieć wśród tak ładniutkich kobietek:) Bo od tych naszych sąsiadek to barierka trochę spada i człowiek się zaniedbuje:D:szok:
Poza tym ja uwielbiam pstrykać zdjęcia-zawsze mi jakoś lepiej być po tej drugiej stronie obietywu hihihi
 
No to widzę, że impreza udana, bardzo się cieszę, dalej żałuję, że nas nie było, ale naprawie to następnym razem :tak::tak::tak:!!! Bardzo chętnie obejrzę fotki, do której mam adresik @ na priva wysłać? Wiecie co, a u mnie była Megan234 z dziewczynkami, poplotkowałyśmy trochę i też było przemiło, hihihihihi... Aaaaa i najważniejsze, leki zaczęły działać - podczas wizyty Laseczek kaszlnęłam raptem 2 razy i nie wypluwałam przy tym płuc :-):-):-):-):-) - kwarantanna odwieszona!!!!!!!!
Justysia21, znaczy następny zloy będzie u Ciebie ;-) hehehehehehe????
 
reklama
Do góry