reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam się dziewczynki:);-)znowu na chwilunie mam internet:))hura:-) Imprezka była super :))Nie ma to jak kobietki i pogaduszki:))Bardzo się ciesze że poznałam pozostałe dziewczyny :) No i mam nadzieje że częściej będziemy się spotykały;-)No i Bożenko jestem pod wielkim wrażeniem twojego bąbelka :))Śliczny aniołek:) aż sama nie mige się doczekać sierpnia:tak:POZDRAWIAM
 
reklama
Cześć dziewczynki, ja to sie ta obiadłam że jak tylko dotarłam do domku to padłam jak kafka:) Zdjęcia są śliczne bo na nich takie ładniutkie dzieci:):-):rofl2::happy::-):rofl2::happy: Z wrzuceniem do galerii nie byłoby problemu gdybym miała do niej dostęp:no: A tak pozostaje mailowanie:) Ale fajnitko się tak spotkać:)
 
HEJ HEJ JA TEZ DZIEKUJE ZA MILY DZIONEK.... zdjec narazie nie dodam bo z moja szybkoscia internetu to nawet mi sie nie chce myslec ile to bedzie trwalo... jak juz bede miala normalnego neta i ktoras mi powie jak to zrobic to bardzo chetnie powklejam.....
zachaczylam o crescent po babskiej posiadowce kupilam stroj kapielowy i najprawdopodobniej sie na basen wybierzemy w srode.... ojjj potrzeba mi troche ruchu.... potrzeba.....
jeszcze raz dzieki dziewczynki..... nastepnym razem mam nadzieje u mnie :):):)
 
A ja Ci życze kochana Agulinko Tego upragnionego siurtka;-)a przede wszystkim zdrowego siurtka żebyś nie musiała z okna szpitalnego skakać ani do dziesiątki dobijać HAHHAH bo ja Cię doganiać nie będę a jak na razie jest 4 do 4 i mam nadzieje że tak zostanie (przynajmniej w moim wypadku):-):-D
 
Z imprezki: I co ja powiem tacie o czym te baby gadały?????
 

Załączniki

  • mareczek.jpg
    mareczek.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry