reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Aga zdrowego synka życzę i spełnienia marzeń!!
Dzień dobry dziewuszki\!Cytrusku nie obraziłam się tylko mam teraz naprawdę ciężki czas i to pod każdym względem!w dodatku dzisiaj jest pierwszy dzień po Księcia urlopie i w domu wygląda jak po wojnie\!więc tym razem odpuszczę sobie imprezkę,ale następnym razem nie odpuszczę sobie!
 
reklama
Bry!!! Dzisiejsza noc była znów ciężka, ale odwiedziłam lekarza i mam nadal brać antybiotyk (ten sam, bo trudno coś dla mlecznej znaleźć...) i lek (inhalatorek) z domieszką sterydów (niestety... ale co zrobić??? trzeba było wybrać mniejsze zło...). Tak czy siak raczej nie zarażam :sorry2:... Tylko, cholercia, strasznie żałuję, że jednak nie zdąrzyłam dojść do siebie do imprezki :dry:!!!!!!!!! Ale walczę!!!!!!! Niestety dzisiejsza wizyta u lekarza spowodowało również, że moja siostra nie przyjeżdża, co wkurza mnie jeszcze bardziej, ale w sumie 100 e nam uciekło z kieszeni :wściekła/y:...
Aga_irlandia, jeszcze raz 100 lat :-D:-D:-D:-D

Bawcie się mamuśki dobrze i udanego poniedziałku wszystkim nam życzę i do klikania ;-)
 
GASTONE nadal mam nudności i jutro z rańca zamierzam zrobić teścik!
dziewczynki mam pytanko!!pilnie potrzebuje pozyczyc na 2-3 dni maszyne do szycia!!czy ktoras z Was takowe cudo posiada?bylabym wdzieczna
 
hello
my juz po imprezce:-)Bylo przesympatycznie,naprawde z kazda imprezka coraz lepiej:-DDziekuje dziewczynki za milo spedzony dzien:tak:mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie nas jeszcze wiecej!Krycha zdrowiej
 
reklama
hello,
już w domku
Bąbel zasnął mi w samochodzie zmęczony :-)
dziękuję Wam za bardzo miłe spotkanie
zapraszam też do mnie, może uda Wam się rozwiązać logistyczne problemy z dojazdem na wieś:tak:
zapraszam grupowo lub pojedynczo:-D:-D
 
Do góry