reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Aniu wiesz,że ja z Tobą i z Pyzą zawsze bardzo chętnie!!ale jutro mam wizytę kobiety z socjala!!(staramy się o mieszkanie socjalne)I powiem szczerze,że nie wiem ile Ona u nas zabawi!!ostatnio była długo,bo to była pierwsza wizyta,ale słyszałam,że kolejne są szybsze!!także jak się Jej pozbędę to dam znać!!!
My wróciliśmy z bawialnii!!było świetnie!!zjedliśmy obiadek!!a teraz hehe to co robie non stop-porządki!!
 
reklama
cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę dziękuje za odpowiedzi w związku z kupnem spacerówki, cały czas jeszcze śledzę wasze wypowiedzi na ten temat, za niedługo i ja wyruszę na łowy:tak:
zdaje się, że dzisiaj są urodziny Aine:confused:

Aine wszystkiego najlepszego cmok cmok
musze lecieć, do jutra papa
acha teraz też śledzę temat mleka w samolocie, bo niedługo lecę do Polski na chrzest Bąbla :zawstydzona/y:
 
Gosia mowisz ze podgrzewalas to mleko w mikrofali? Bo gdziesz czytalam ze niby nie powinno sie i dlatego taki problem mialam ale jak mowisz ze podgrzewalas to faktycznie najlepsze z tego wszystkiego bedzie wziac ze soba katronik, przelac do butelki, podgrzac i gotowe. Co do wozkow to zobacz sobie wozeczek Buggster. Tez warty uwagi;-)
 

Załączniki

  • head_mn.jpg
    head_mn.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 75
Megan powiedz mi moja droga gdzie ty na ta bawialnie jezdzisz i czy duzo to kosztuje bo moze bym sobie dzieci wypozyczyla i sie ktoregos dnia z Toba tam wybrala jesli masz ochote hihihi
 
Bawialnia jest na przeciwko TKMAX-a cena za dziecko 8 e/1,5h!!
zabawa przednia!!możemy razem się wybrać!!!a Ty kochana musisz i tak mnie odwiedzić na dniach,bo ja coś dla Ciebie mam!!!
 
no jak cos masz to ja wpadne na dniach hiihii nie no zart wpadne ale nie dlatego ze cos masz..... mialam zamiar jutro wpasc ale czytalam ze masz jakas inspektorke w domciu wiec nie bede sie wcinac miedzy hihiih a tak w ogole to w 100% bede w srode.... moze cos przyniesc do zarelka.....
aaa i zapomnialam Tobie napisac..... RACUSZI Z JABLUSZKAMI ROBILAM WCZORAJ heheh tyle narobilam ze jeszcze do jutra chyba zostana a jemy juz dzisiaj caly dzien.... nie sa to takie jak np babcia w pl robila... no ale zawsze cos... jak jedza to znaczy ze zjadliwe :-D
 
Aniu wiesz,że ja z Tobą i z Pyzą zawsze bardzo chętnie!!ale jutro mam wizytę kobiety z socjala!!(staramy się o mieszkanie socjalne)I powiem szczerze,że nie wiem ile Ona u nas zabawi!!ostatnio była długo,bo to była pierwsza wizyta,ale słyszałam,że kolejne są szybsze!!także jak się Jej pozbędę to dam znać!!!

Oki, nie ma problemu! Wizytuj się spokojnie :tak:!!! Tylko się nie kłóć :-p!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny :sorry2:!!!!! Miłego poniedziałku życzę :-D!!!!!!!

ojjj Krycha ja nie zawsze jestem awanturnica!!!czasami potrafie być grzeczna

Ja nie w tym sensie, że awartunnica, tylko, że, niestety, masz często do czynienia z dziwnymi ludźmi :tak: z którymi ciężko się dogadać... ;-)
 
reklama
Do góry