reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Witam w poniedzialek.Wekend minal spokojnie.Wczoraj bylismy w Cool Park na dlugim spacerku.Moj synus adowolony przednio,pogadal z wiewiorkami, wachal liscie hehe i ganial z kijem jak lobuz.Dzi wiekszych perspektyw na spacer nie widze bo jakas obolala jestem i do dupy ogolnie, aale moze zobaczymy co dzien przyniesie.Dziewcyny pytanie do was.Znacie jeszcze inne sklepy z wozkami dla dzieci oprocz Mother Care i Smyth? Bo wlasciwie w Limericku tylko tam bylam.
 
reklama
czesc dziewczynki!!
ja czekam na tą kobietkę z socjala!
Księcia już wyprawiłam do pracy!
Gastone co do sklepów z wózkami jest jeszcze w jetlandzie!i jeden obok mnie ale nie wiem jak się nazywa!!ulica to summer st!
 
czesc dziewczynki!!
ja czekam na tą kobietkę z socjala!
Księcia już wyprawiłam do pracy!
Gastone co do sklepów z wózkami jest jeszcze w jetlandzie!i jeden obok mnie ale nie wiem jak się nazywa!!ulica to summer st!
oo w jetlandzie?? Nie wiedzialam! Sprawdze, dzieki1
 
Gastone proszę bardzo!mi osobiście kilka wózków się tam podobaało!!i ceny też nie jakieś strasznie wysokie!!a ja mam chwilkę na relaks!!idę porobić na szydełku!!!może któraś życzy sobie serwetki na szydełku??
 
Dziewcyny pytanie do was.Znacie jeszcze inne sklepy z wozkami dla dzieci oprocz Mother Care i Smyth? Bo wlasciwie w Limericku tylko tam bylam.

Niedaleko centrum (od hotelu Mariott w górę (kierunek na stację kolejową), na końcu ulicy) jest też BabyWorld i to chyba wszystkie sklepy...

Megan234, widzę, że w końcu znalazłaś zajęcie dla siebie - pełen relaks :tak:!!!!!

A co do weekendu - minął strasznie szybko, ale był udany :-)!!!!!!!! I pogoda dopisała - dużo spaceru, wizyta u znajomych i dwa dni całą rodzinką :sorry2:, hm...

Udanego poniedziałku życzę mamuśki ;-)
 
Witam panie w poniedzialek!
U mnie weekendzik minal rowniez milo:-),wczoraj mielismy "kulturalny" dzien hahaha bylismy na wystaiwie w galerii:tak:a potem w parku Jula zjezdzala na slizgawce i byla baaaaardzo zadowolona,jezdzila na rowerku i w koncu w nim zasnela bidulka:zawstydzona/y:A potem nawet szarlotke zrobilam...tylko troche niewyszla:-(Ale zjesc idzie:-D
 
I ja się witam ;)
Weekend minął miło le non stop na karmieniu wczoraj:-D Mały miał takiego głoda że szok:szok: Mieliśmy mieć od wczoraj znajomych no ale nie dojechali bo Dubin zasypało:-D
Ja mam jeszcze dwa miechy do wylotu do Polski a już się martwię jak to będzie, nawet mi juzż po wszystko sen z powiek ściąga np musimy załatwić sobie transport z i do Cork no i tu nie jest powiedzmy taki wielki kłopot normalnie ale... jak znaleźć kogoś kto ma duże auto o bo 2 foteliki, my, kierowca, walizka i wózek?? Mam nadzieję że coś się pomyśli bo w sumie to mamy autko ale lecimy na 3 tyg to parking na lotnisku pewnie nas by trochę wyniósł. No i mamy fredziolka któremu też domek na te 3 tyg musimy znaleźć choć z tym myślę nie powinno być większego problemu < chyba że znajomi nagle pozmieniają zdania;(> Ale mnie wzięło coś do zamarwiania się jakoś ostatnio.... a tu jeszcze troszkę czasu w sumie jest no nie:szok:
 
witam laski, taki se ten poniedziałek co?:nerd:

I ja się witam ;)
Ja mam jeszcze dwa miechy do wylotu do Polski a już się martwię jak to będzie, nawet mi juzż po wszystko sen z powiek ściąga

kaja mam to samo my lecimy w marcu :szok: i oprócz zamartwiania się podróżą to jeszcze jest trochę roboty ze zorganizowaniem chrzcin,
za twoim przykładem kupiłam ubranko na allegro i już czeka u mojej mamy, poszło łatwo lekko i przyjemnie, za to teraz zmagam się z zaproszeniami :baffled:
 
reklama
Ja z ubrankiem zaczekam do marca bo nie wiem jaki rozmiar kupić no w sumie na 3 mc będę musiała. Za zaproszeniami tez się rozglądam już bo porozsyłać trzeba < tym bardziej że u nas duża rodzinna impreza, podwójne chrzciny u braci < mój mąż i jego brat;)> i wesele szwagra:-) tylko kijowo bo chrzciny ksiądz zrobi w Pierwszy Dzień Świąt o 12 a ślub o 16.30:baffled: No ale ważne że z załatwianiem nie mam latania bo Teściowa mnie w tym wyręczy < tj my tak troszkę z naszymi chrzcinami na dokładkę bo Szwagra ślub i chrzciny ich córeczki teściowa załatwiała a my tak się dołączyliśmy, choć mój luby trochę marudzi że bez sensu i mogliśmy chrzciny zrobić tutaj>. Tylko ja to się cieszę bo od 2 lat na żadne święta w Polsce nie byłam a po drugie i tak byśmy lecieli do domu na ślub jego brata;-)
 
Do góry