reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Ja z ubrankiem zaczekam do marca bo nie wiem jaki rozmiar kupić no w sumie na 3 mc będę musiała. Za zaproszeniami tez się rozglądam już bo porozsyłać trzeba < tym bardziej że u nas duża rodzinna impreza, podwójne chrzciny u braci < mój mąż i jego brat;)> i wesele szwagra:-) tylko kijowo bo chrzciny ksiądz zrobi w Pierwszy Dzień Świąt o 12 a ślub o 16.30:baffled: No ale ważne że z załatwianiem nie mam latania bo Teściowa mnie w tym wyręczy < tj my tak troszkę z naszymi chrzcinami na dokładkę bo Szwagra ślub i chrzciny ich córeczki teściowa załatwiała a my tak się dołączyliśmy, choć mój luby trochę marudzi że bez sensu i mogliśmy chrzciny zrobić tutaj>. Tylko ja to się cieszę bo od 2 lat na żadne święta w Polsce nie byłam a po drugie i tak byśmy lecieli do domu na ślub jego brata;-)
No i tez dobrze wszystko za jednym razem;-)
 
reklama
Aga ja też trzymam kciuki!!!
Ania ja kładłam małą zamykałam drzwi płakała przez 10 min a ja w salonie zalana łzami!ale tak się już nauczyła,że już nie robi afery z kładzenia się do spania!!
a ja hehe zgubiłam klucz od domu!i jestem uziemiona!!
 
Gastone proszę bardzo!mi osobiście kilka wózków się tam podobaało!!i ceny też nie jakieś strasznie wysokie!!a ja mam chwilkę na relaks!!idę porobić na szydełku!!!może któraś życzy sobie serwetki na szydełku??
szkoda ze tylko serwetki dziergasz..mogalbys sie pochwalic robotkami.Ja uwielbiam bolerka i sweterki dziergane na szydelku..

Krycha odwiedze rowniez i ten sklep! Dzieki.

KasiaIrlandka ja oczywiscie chce tez dostep do zmknietego!

Moje dziecko kuleje i nie wiem czemu!Sprawdzalam nozki, macalam, dotykalam i nic.A Nozka utyka.Zmienilam buciki i dalej nic. Bidulek..
 
Ostatnia edycja:
hmmm dziwne z tą nóżką!!
a co do dziergania to mam na swoim koncie topy!na sweterek nie miałam natchnienia!!!znowu ból głowy!!!
 
znowu ból głowy!!!

U mnie też :dry:!!!!!! Pyzie chyba sie też udziela, bo marudzi jak diabli i nie bardzo jej spanie wychodzi :baffled:...

Kasia Irlandka, rozumiem, że chodzi o albumy, tak? Ja w prawdzie nie mam, ale dostęp bym chciała, może kiedyś założę :confused:...

No i jak z pępkowym? Termin bez zmian?
 
super wieści :-)chciałaś synka?

Wiesz, mi bylo obojetne- oby tylko zdrowe! ale moj maz sobie wymarzyl ;-)
teraz dumny chodzi i sie chwali wszem i wobec. No ale zobaczymy jeszcze przy porodzie, bo to roznie bywa z tym usg.:-)
Teraz mamy zgryzotke nad imieniem....nie mozemy sie w niczym zgodzic prawie.
 
reklama
Krycha narazie z terminem bezzmian!!!
tak sobie myślałam,hehe,że specjalnie dla Marcina można coś zrobić w sobote hihi
MAYAOSA a jakie imiona bierzecie pod uwage??w moim życiu najważniejszymi mężczyznami byli Mikołaj i Jakub!!(licze dzieci nie facetów hihi),ale jeśli teraz byłabym w ciąży z chłopcem byłby Kacper lub Bartek
 
Do góry