reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ta godzina i nikt się nie wita??czy mi się coś z netem stało??
dzień dobry dziewczynki!!właśnie się obudziłam!!głowa mnie rozwala!!
dzisiaj dzień z Księciem,więc uciekam!!
miłego dzionka
 
reklama
ja sie witam.... ale tu Cichooo od wczoraj masakra....
Megan to kiedy to pepkowe bo nie wiem na jaki sie dzien mam szykowac hihihiih
Milego dnia..... ja tez dzisiaj dzien z mezusiem spedzam no i z wypozyczonym dzieckiem ktore urzeduje u nas od wczoraj......
 
narazie wciąż środa!!
hehe dobre wypożyczone dziecko hehe!!
ja zaraz idę się szykować i jedziemy znowu pobawić się z Zuzką w centrum rozrywki!!!muszę się wyszaleć(hehe chyba bardziej chodzi o mnie niż o małą)
 
Hejka. Ale bialo dzisiaj z rana za oknem...Dziewczyny, wiem juz wczesniej pytalam ale ja to tak troche za bardzo przezywam i pytam ponownie i prosze o rade odnosnie zabrania mleka do samolotu. Tzn tak, czy zabrac np jeden termos z goraca woda, drugi z zimna i mleko rozrabiac na pokladzie? Tylko wtedy musialabym zabrac caly pojemnik z mlekiem tylko niewiem czy mnie przepuszcza...hm...albo tak jak radzila Gastone zeby zabrac te male gotowe kartoniki z mlekiem do tego jakas miseczke do goracej wody i podgrzewac w kapieli wodnej.:-) Ja juz sama niewiem...po prostu lubie byc dobrze przygotowana na taka podroz i na rozne ewentualnosci...co radzicie?
 
Czesc dzweczynki:-)
Ja tez dzis pospalam i to niezle,teraz nie umie dojsc do siebie:-(Po obiadku trzeba sie gdzies ruszyc:tak:
Beakta wez to mleko w kartoniku w samolocie stewardesy ci podgrzeja na pewno.Ja jak jechalam mialam w sumie herbatke a nie mleko i kazali mi sie tylko napic.
No to milego dnia dziewczynki papa
A Megan gdzie jezdzisz z dziecmi do tego centrum zabaw i ile tam placisz?
 
A moze kupic termoopakowanie ,i w niej trzymac ciepla wode. Potem tylko dodac mleko w proszku i gotowe. Tylko niewiem jak dlugo trzyma cieplo taka torba. Kurcze, lubie byc niezalezna a nie latac i proscic o podgrzewanie mleka a najbardziej mnie wkurza fakt ze tego cholernego mleka nie mozna podgrzewac w mikrofali . Nie byloby problemu. Wogole jakies nerwy mam dzisiaj i ten wyjazd do PL mi tym razem jakos nie lezy....
 
Hejka. Ale bialo dzisiaj z rana za oknem...Dziewczyny, wiem juz wczesniej pytalam ale ja to tak troche za bardzo przezywam i pytam ponownie i prosze o rade odnosnie zabrania mleka do samolotu. Tzn tak, czy zabrac np jeden termos z goraca woda, drugi z zimna i mleko rozrabiac na pokladzie? Tylko wtedy musialabym zabrac caly pojemnik z mlekiem tylko niewiem czy mnie przepuszcza...hm...albo tak jak radzila Gastone zeby zabrac te male gotowe kartoniki z mlekiem do tego jakas miseczke do goracej wody i podgrzewac w kapieli wodnej.:-) Ja juz sama niewiem...po prostu lubie byc dobrze przygotowana na taka podroz i na rozne ewentualnosci...co radzicie?

Ja bym ci radzila wziasc kartoniki bo wode prwdopodobnie kaza ci wylac, a jeszcze termos tracisz.Jak juz mowilam na pokladzie maja podgrzewace do mleka i tam podgrzewaja.A to nie jest zaden problem.Przelewasz mleko do butelki i dajesz w butelce bez smoczk ocywiscie i gotowe.
A moze kupic termoopakowanie ,i w niej trzymac ciepla wode. Potem tylko dodac mleko w proszku i gotowe. Tylko niewiem jak dlugo trzyma cieplo taka torba. Kurcze, lubie byc niezalezna a nie latac i proscic o podgrzewanie mleka a najbardziej mnie wkurza fakt ze tego cholernego mleka nie mozna podgrzewac w mikrofali . Nie byloby problemu. Wogole jakies nerwy mam dzisiaj i ten wyjazd do PL mi tym razem jakos nie lezy....
a dlaczego nie mozna, ja zawsze podgrzewalam, oczywiscie po przelaniu w butelke ale to chyba nie jest jakis problem?
Co do termotoreb to ja mialam z aventu alenie trzyma tak ciepla jakbym chciala.

Prosba do was , jakbyscie zobczyly gdzie s fajny wozek jogignowy, taki trzykolowiec, duzy , dajcie znac!
 
Dzień dobry :sorry2:!!! Jakoś tak mi dziś dzień szybko leci, że nie mam na nic czasu :baffled:, ale mąż mi dał pospać prawie do 10.00 (później niestety już bez mamusi się nie obeszło), ale zawsze to coś ;-)!!!!
Beakta, ja myślę, że najlepszym pomysłem będzie mleko w kartonikach i "ciepła kąpiel" przed podaniem, ale zrobisz jak uważasz :rolleyes2:... Widzę, Justysia21, że pilnie szykujesz się do roli mamusi :rofl2:!!! Megan234, jakieś spotkanko jutro, czy jesteś zajęta :confused:????? Aga_irlandia, jak uroczystość? Udana :-)? Gastone, będziem się rozglądać :tak:!!!!!

Milusiego popołudnia :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry