reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a ja sie tez naczytalam i wiekszosc wypowiedzi na temat buzza jest pozytywna.A twoj wozeczek tez pochwalam.Bedziesz zadowolona.Ja nie wybralam tego wozka tylko dlatego ze wole bardziej futurystyczny wyglad buzza. Ogolnie pochwalam produkty quinny.Szkoda ze nie robia fajnych parasolek, ktore sie rozkladaja do spania.
 
reklama
Hej dziewczynki:-)widze ze dzis tematem sa wozki,ja mialam Silver Cross Pistacio,zadowolona bylam bardzo bo,spokojnie miescilam sie w autobusie co dla mnie bardzo wazne,dosc pojemny koszyk pod wozkiem ,koleczka skretne,spiworekna zime cieplutki i dodatkowo taki cover na nozki,buda tak duza ze spokojnie mozna ja bylo naciagnac zeby dziecku nie wialo w twarz(w spacerowce) .Najpierw Julcia lezala w gondolce(tzn.taka wkladka) a potem juz w spacerowce.W gondoli niezbyt dlugo jezdzila bo kupilam jej na zime czape z mega duzym bablem i nie :baffled:miescila mi sie w wozku.Jedyny minus tego wozka to przeogromna folia przeciwdeszczowa,ktora zajmowala mnostwo miejsca pod wozkiem.A teraz mam skrzypiaca spacerowke Chicco po kuzynie Julki:-(No to tyle.Milego weekendu papa
 
Ja poki co mam Maxi Cosi Mura4 i jestem bardzo zadowolona, szczegolnie z fukncji wpinania fotelika samochodowego, bez koniecznosci wozenia calego wozka,wystarczy sam stelaz chociaz do lekkich nie nalezy:-). Dlatego ,na razie tak przyszlosciowo ogladam sobie takie male ,lekkie wozeczki typu Zapp czy wlasnie Britax ktory polecila Gosia na szybkie wypady czy podroz samolotem;-) Tez lubie ogladac wozki:-D.
Gosia a zobacz ten na zdjeciu...polski Implast Vibe
 

Załączniki

  • oliw.jpg
    oliw.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 28
Witam ponownie!!!
Beakta, niestety mam dla Ciebie tylko jeden smoczek, ale myślę, że i tak się przyda ;-)!!!

Milusiego wieczorku :-D
 
witam ponownie!!!
ja już na temat wózków się wypowiadałam!!!
byłam dzisiaj z pociechami i Marty siostrą i Jej córcią Martynką w centrum rozrywki!!!wybawiłyśmy się wszystkie!!!
tylko nadal martwią mnie te omdlenia i zawroty głowy!!!!
A Krycha znalazłam kolczyka!!!myślałam,że zgubiłam go u Ciebie,ale na szczęście się odnalazł!!!
miłego wieczorku dziewczynki
 
tylko nadal martwią mnie te omdlenia i zawroty głowy!!!!
A Krycha znalazłam kolczyka!!!myślałam,że zgubiłam go u Ciebie,ale na szczęście się odnalazł!!!
miłego wieczorku dziewczynki

Już pytałam, ale nic nie napisałaś na ten temat - a apetyt Ci wrócił, co? No to się cieszę, że kolczyk się znalazł :tak:!!!

Ja również życzę miłego wieczorku i dobrej nocki :-), buziaki
 
Aniu nie widziałam gdzie pytałaś o mój apetyt!!!
ale odpowiedz na pytanie;za cholere nie chce mi się jeść!!tylko słodycze podrzeram!!!i przyznam,że mniej piję też!!!idę do mojej ferajny
 
reklama
Ja poki co mam Maxi Cosi Mura4 i jestem bardzo zadowolona, szczegolnie z fukncji wpinania fotelika samochodowego, bez koniecznosci wozenia calego wozka,wystarczy sam stelaz chociaz do lekkich nie nalezy:-). Dlatego ,na razie tak przyszlosciowo ogladam sobie takie male ,lekkie wozeczki typu Zapp czy wlasnie Britax ktory polecila Gosia na szybkie wypady czy podroz samolotem;-) Tez lubie ogladac wozki:-D.
Gosia a zobacz ten na zdjeciu...polski Implast Vibe

Wglada na solidny i w dodatku fajnie wyglada.Nie znam zadnych opinii na jego temat ale mysle ze sie sprawdzi jako dodatkowy wozek.:-)
 
Do góry