reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sylwisko wiec zarejstrowalas sie w fasie,kurs wybierasz sama czy oni ci wybieraja?Oni ci placili jeszcze za to?Cos wlasnie slyszalam ze jak masz dziecko to tez placa za opieke na nie.A jak jest z praca?Znalazlas dzieki nim,czy sama?Dzieki Sywus wielkie:happy2:
Dzis zlozylam kolejne CV i czekam...

tak musisz sie zarejestrowac i na stronie fasu wyszukaj sobie kurs i musisz isc sie dowiedziec czy sa miejsca itp.jesli dostaniesz sie na liste to musisz isc do nich na rozmowe i tam sprawdzaja twoj ang no i jesli wszystko pojdzie dobrze przysla do domu kiedy i gdzie jest rozpoczecie kursu.a z dziecmi nie wiem jak to jest bo nie mialam w tym czasie;-)aaa i to info z przed roku ale chyba nic sie nie zmienilo...mam nadzieje ze nie wprowadze cie w blad
Ja sama znalazlam prace ale wiesz roznie bywa moze ci sie to kiedys przydac choc poziom naprawde na etapie podstawowki...spadam spac bo mam mezusia...
 
reklama
Dzieki Sylwisko w przyszlym tygodniu pojde do fasu,popytam:tak:.Megan wyluzuj dziewczyno,dopiero co urodzilas,masz przeciez jeszcze Zuzke, a ty szalejesz jak nastolatka:wściekła/y:
Weekendzik sie zaczal:tak:jutro sprzatanko i lepienie pierogow mnie czeka,a w neidziele moze jaks wycieczka:confused:No to pa dziewczeta do juterka
 
ja również milego weekendu zycze :) u nas dzisiaj mala imprezka,wiec musze troszke jedzonka naszykowac,ale za duzo wysilac sie nie bede hehe ...bo nie bardzo mam ochote na swietowanie,maz wczoraj przyniosl wspaniala wiadomosc z pracy,ze od przyszlego tygodnia obnizaja im pensje!super chyba sie stad nie dlugo zmywamy :( i to wtedy gdy wkoncu zaczelo mie sie tu w miare podobac :( ale coz takie zycie !pappa
 
A ja myslałam że jestem jedyna mamą w Limerick,która ma więcej niż dwójke pociech :) Ja mam trzy córcie i czwartego dzidzia w drodze! termin na sierpnia.Pozdrawiam mamuski :)
Witamy, witamy i o wiecej pytamy!!!:-D

Marple ja ci polecam wozek jane energy.Ja jestem maniaczka wozkow i gdybym mogla tomialabym ich z 20 hehe.Jak narazie mam tylko trzy (quinny buzza, coneco solar i wlasnie jane energy ) i wlsnie zastanawiam sie nad zakupem wozka jogingowego , bo chetnie bym pobiegala ale wiecznie nie mam czasu a wieczorkiem nie jestem tak odwazna jak Megan.A tak rano moglabym babelka w wozek i nad jeziorko.A wracajac do wozka polecam watek
https://www.babyboom.pl/forum/tu-za...czy-ktos-posiada-jakies-opinie-pomozcie-6265/
co prawda na poczatku jest o quinym buzz ale dalej jest mnostwo innych opinii na temat praktycznie wszystkich wozkow, wiec przysiadz i poczytaj a znajdziesz cos dla siebie.Mam jeszcze coneco solar i powiem ci ze bardzo jestem z niego zadowolona.solidny bardzo wygodny wozek i cieply, bo wykonany z dobrego materialu.Wyglada troche jak bebe confort lola.Ale do kupienia tylko w pl.Dalam z aniego 500 zl.Jeden minus nie jest lekki ale tylko w przenoszeniu ale prowadzi sie idealnie.:-D aha i obydwa wozki sie rozkldaja ladnie do lezenia.Ale jesli mam byc szczera to coneco jest wygodniejszy dla maluszka.


ponizej zdjecia jane energy i coneco solar
 

Załączniki

  • cherry_14[1].jpg
    cherry_14[1].jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 17
  • solar_d[1].jpg
    solar_d[1].jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
cześć dziewuszki!!my się właśnie szykujemy w plener!!!
Gosiu ja też kocham wózki!!!mam ich w tej chwili 5 a jutro jadę po drugi podwójny!!!również proponowanej przez Ciebie marki Jena!!
pozdrawiam i miłego weekendu
 
Hejka. To majac na tapecie temat wozkow co siadzicie o Zapp'ie? Wszystko byloby super tylko ze niestety nie rozklada sie w nim oparcie:-(. A ja wlasnie chcialabym wozek tego typu i wygladu, ktory mialabym w samochodzie na szybkie wypady po zakypy a co najwazniejsze musi byc lekki. Jakies propozycje?;-)
 
Hejka. To majac na tapecie temat wozkow co siadzicie o Zapp'ie? Wszystko byloby super tylko ze niestety nie rozklada sie w nim oparcie:-(. A ja wlasnie chcialabym wozek tego typu i wygladu, ktory mialabym w samochodzie na szybkie wypady po zakypy a co najwazniejsze musi byc lekki. Jakies propozycje?;-)

Beata ja sie zastanawialam prze moment nad zapem, bo jest fantastyczny do podrozy samolotem.Ale zrezygnowlam bo nei rozklda sie wlasnie do spania, a to niestety duza wada bo dziecko lubi spac w wozku.Poza tym jak mowie fajowy, zwlaszcza ze na poczatku mozna go laczyc z fotelikiem maxi cosi.Ale wiesz co, jest troche wozkow podobnych w tej chwili do zappa.A moze britax verve? (na zdjeciu)Bardzo podobny, choc pewnie nie tak dobry jak quinny ale ma dwustopniowa regulacje siedzenia, zawsze to lepiej niz zadna regulacja.
Megan ja tez pewnie miala bym wozkow sporo ale na szczescie mz mnie stopuje hih.Ale nie jest powiedzine ze przy drugim bobasku nie skusze sie na cos chociaz kocham swojego Buzza i juz nie nie moge doczekac kiedy znow go bede uzywac!Wogole chyba mam hopla na punkcie tego wozka hih mam do niego wszytkie mozliwe akcesoria.Kiedys siedzialm na ebay i szukalam wszystko co mozliwe, koszyki, torby, uchwyty na kubki, na portfel, wymienne kolka terenowe i przednie podwojne,wiem wiem szajbnieta jestem hihi

BRITAX VERVE
 

Załączniki

  • 2393645270260758638vb[1].png
    2393645270260758638vb[1].png
    17,5 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej dziewczynki

heheh co do wozkow ja jeszcze nie mam bobaska w domu a wooozio juz mam.... kupilismy quinny spedi sx.... jeszcze nie moge sie do niego za bardzo wypowiedziec ale jedna jazda probna juz byla.... z dzidzia mojego mezusia siostry....spacerowka prowadzi sie fantastycznie... jest leciutki.... bardzo zwrotny.... ma wielkie pompowane kola (3kola) po pierwszej jezdzie probnej jestem bardzo zadowolona..... mielismy kupowac buzza ale naczytalam sie na forach i jakos zdecydowalismy sie na speedi.... mam nadzieje ze troche pomoglam

Milego dnia zycze wszystkim....cudowne slonce za oknem wprawia mnie w cudowny nastroj....:tak:
 
Do góry