reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

ojjj nerwowka widze... hihihhi trezba sie spotkac w realu i nerwy rozladowac hihihi

mi z kolei to jak narazie dobrze jak nie pracuje..... ale jak juz mi sie maciezynski skonczy to mysle ze tez do pracy wroce chociaz na kilka godzin tygodniowo.... a co dam sie mezusiowi wykazac niech posiedzi z malenstwem kilka godzin sam to bedzie wiedzial jak to jest i wtedy sie bedzie mogl co do takich kwestii wypowiadac.... czyz nie mam racjii??????? :p:p:p ja juz tu sobie planuje a dzidzi jeszcze nawet na swiecie nie ma..... hihihii :-D juz sie nie moge doczekac az bedzie po wszystkim :tak:

a co do paszportow to kiedys gdzies mi sie o uszy obilo ze jezeli jedno z dzieci dostanie paszport bo rodzic byl tu trzy lata przed jego narodzemniem to drugie dziecko altomatycznie tez dostaje.... ale mowie tylko ze kiedys tak slyszalam i nie wiem czy to dobre zrodlo bylo.....;-)
 
reklama
Ide spac.
Justysia zgadzam sie co do facetow,dopoki ie poczuja na wlasnej skorze jak to jest to tylko madruja:-)
Dobra laseczki mykam nyny.Dobranoc.
ps.Odstresujmy sie wszystkie w nocy i jutro z usmiechem do komputera zasiadzmy,w koncu to forum tez jest po to zeby bylo milo no nie?
 
slodkich snow cytrusku

sorki za post pod postem ale tez juz lece bo mnie mezus wola... a jutro przede mna podroz powrotna..... wiecie co w PL jest super bo rodzina i w ogole ale tak jakos mi sie teskni za irlandia


slodkich snow babeczki ::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry :-)!!! Justysia21, wracaj do nas cała i zdrowa :tak:!!!! Bezpiecznego lotu!!!! Beakta, widzę, że jak tak dalej pójdzie to będziesz miała smoczków a smoczków :-D!!! Od dziś zaczynam szukanie!!! Sylwisko22, jak sobie radziliśmy z katarkim, hm... No, nie był to przyjemny momeny dla nas wszystkich - Pyza była marudna, dużo płakała, nie bardzo chciała jeść (bo ciężko jej było oddychać), ale po podaniu kropelek już było troszkę lepiej - trzeba zacisnąć zęby i przeczekać :baffled:! U nas to trwało jakieś 5 dni chyba... Też był katarek a od niego pokasływanie, ale te kropelki zadziałały :sorry2:!!! A używasz ich? A gdzie Ty teraz pracujesz? W Shannon czy w Limerick?
No, to idę na szybkie zakupy, męża do pracy wyprawiam i lecę Megan234 rozladować, hihihi :-p!!!! Miłego dnia mamusie, pozdrawiam :happy:
 
Witam.Megan ty sie tak nie denerwuj bonie chodzi o to zeby na forum bylo nie milo, i przede wszystkim nie krzycz wirtualnie na nas.(wlasciwie na mnie bo wiadmomo ze mowisz do mnie)Jestesmy tu po to by sobie wyjasniac pewne kwestie, a nie klocic sie jak babska w realu.
Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i ja to zrobilam.Co do paszportu twojej starszej corki to moze jest takie prawo ze jesli jedna dostanie to druga dostanie automatycznie, nie wiem.Ale ogolnie przepisy sa jasne.Megan ja sie nie nie chce sprzeczac i prosze cie opanuj nerwy bo ja tez jestem nerwowa wiec nie milo by bylo gdybysmy tu sobie zdania powymienialy.Moze nie doslownie ale z twojego postu wynika ze nazywasz mnie wszystkowiedaca, a tak nie jest.Nie wiem wszystkiego i madrzejsza tez nie jestem, ale co nieco wiem z praktyki wiec zobaczymy.To tyle.Wrocmy do milszych tematow bo to wszystko nie ma sensu,i nie o to mi chodzilo.
Sloneczko pieknie dzis swieci wiec pewnie dnia nie zmarnuje i popedze na spacerek.Beata na ebayu zakuy bardzo latwe.Jak na allegro.Placisz karta kredytowa.Musisz sie oczywiscie zarejestrowac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szukalam juz wszedzie. Owszem, maja produkty TT ale nie maja juz tych smoczkow ktorych szukam. Po prostu przestali je produkowac i zastapili innymi. Gosia tam na stronce sa smoczki do butelek (tych jest wszedzie pelno) a ja poszukuje smoczkow-uspokajaczy:-) Szukajac tych smoczkow na polskich stronach wpadlam na pewne forum gdzie okazuje sie ze dziewczyny maja ten sam problem w PL.Ale dzieki za pomoc.;-) Tez patrzylam na stronie Mothercare bo wiem ze tam maja duzo produktow TT. Moze gdyby ktoras z dziewczyn tam byla to niech luknie. Czasem nie wszystko jest pokazane na stronie:-)
 
Do góry