reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Od przybytku glowa nie boli;-);-);-)

No to dziewczyny musicie pomóc - ja dziś zlatałam wiele miejsc i nic :no:! Będę jeszcze patrzeć za nimi, ale póki co wielka lipa. A kiedy wracasz z Polski?

Megan234 i Gastone wirtualny buziak na zgodę i zapominamy o sprawie ;-)!!! Megan234, będę koło 13.00 jak pisałam :tak:!!!
 
reklama
No to dziewczyny musicie pomóc - ja dziś zlatałam wiele miejsc i nic :no:! Będę jeszcze patrzeć za nimi, ale póki co wielka lipa. A kiedy wracasz z Polski?

Megan234 i Gastone wirtualny buziak na zgodę i zapominamy o sprawie ;-)!!! Megan234, będę koło 13.00 jak pisałam :tak:!!!
Helllooooo, przychylam sie do propozycji Krychy :D i zrobimy tak... kto ma racje ten stawia kolacje :D wszystkim :D moze nawet i ja sie pofatyguje :D:-):-):-)
 
do momentu,kiedy będę miała decyzje o paszporcie zostawiam ten temat bez komentarza!!!
Krycha czekam!!
Kasia co do kolacji to mówiłam zapraszam na pępkowe(tylko data jeszcze nie ustalona,bo dziewczynki do pl się porozjeżdzały)!!
 
ja juz dzisiaj wracam.... wlasnie sie pakuje i o 16;30 wyruszamy na lotnisko....
Megan wpadne na bank dam znac telefonicznie przed hihihihi.....
Milego dnia.....aaaa w Pl tez cudownie slonce swieci az chce sie zyc :-D
 
łłeeee a ja myślałam,że Wy londujecie rano??i że jeszcze dzisiaj do mnie wpadniesz!!no trucno trzeba będzie się umówić na pon!!!
ja nadal w oczekiwaniu na Kryche!!!
 
reklama
To jednak nie te.:-:)-:)-(a to byl jeden ze sklepow firmowych przedstawicielstwa TT na Polske. Dzwonilam tez do glownej siedziby TT na PL i okazuje sie ze nie jestem pierwsza mama ktora o to pyta i niestety nie maja juz. ......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Czyli, akcja "smoczek" nadal trwa !
 
Do góry