reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Cytrusku myślałam,żeby skupienka była ecri i kozaczki i toczek też do tego żakiecik choć lepiej chyba bolerko do tej złotawej(ja bym brała ecri)a bolerko takie ze stujką z takiej falbanki jak dół sukienki!!ale to narazie projekt
 
Megan ja sadze ze ta kiecka powinna byc przed kolanko wtedy te buty oczywiscie pod kolor sukienki beda pasowaly..... nie wiem jak z tym toczkiem i bolerkiem ale jak zobacze to na bank skomentuje hihihihii.....

Beatka a jakie to te smoczki z tommie tippie bo ja teraz jestem w pli w tesco duuuzo z tommie tippie byli smokow.....
 
Dziewczyny apropo paszportow.Ja uwazam ze to jakas kompletna bzdury co wam mowia irlanczycy.Przepisy s jasne.Udowodnic trz lata z ostatnich 4I nie liczymy sobie jak dziecko ma rok czy dwa tylko musi byc 3 lata w momnencie urodzenia dziecka. http://www.dfa.ie/home/index.aspx?id=263
A co do iryskow to same wezcie sobie na chlopski rozum.skad niby irlanczyk ma wiedziec jakie sa zasady przyznawania paszportow obcokrajowcom? A wy wiecie jakie sa zasady przynawania paszportow w polsce np. chinczykom? Bo ja nie.Iryski czesto wiedza ze dzowni alenie wiedza w ktorym koscieleNie jestem zlosliwa ani nic w tym stylu tylko juz mnie meczy ciagle czytanie ze sie cos zmienilo.Nic sie nie zmienilo.Megan a jesli prawnik twoj sie nie myli to wielkie uznanie dla prawnika.Czekam na wiesci czy mala dostanie paszport,wtedy przeprosze i przyznam racje.Dziewczyny nie bierzcie do siebie mojego posta.
 
Ostatnia edycja:
Megan wiesz...ta jasna sukienka jest sliczna...ale ja mysle ze te kozaczki za Chiny Ludowe do niej nie pasuja. Ona jest sliczna sama w sobie i naprawde nie potrzebuje takich dodatkow. Zebys czasem za duzo nie zalozyla na siebie - bo wiesz...moze wygladac tandetnie. Elegancja jest w prostocie...
 
I tu zgodze sie z Kasia,ja sama wole proste ciuszki zawsze mozna do nich dodac cos ekstra,ale z umiarem zeby nieprzeslodzic;-)
No i sorki dziewczyny bo to ja zaczelam temat paszportow i widze ze Gastone sie troszke zdenerwowala.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka
Ja dziś ostatnia i tylko na chwilkę.
Mały tak w nocy nam dal w kość < i w sumie nie wiadomo o co mu chodziła bo kolki nie miał, najedzony był, noszony cuda nie widy a co płakał to płakał> :baffled: Dziś w dzień podobnie choć lepiej, jeść chce prawie co 30 min wiec postanowiłam go oszukiwać i podać herbatkę<karmię piersią> i tu problem bo on nie wie jak z butelki pić i tylko bardziej się wkurza:-(myślałam o laktatorze i żeby ściagać mleko i mu dawać ale jak nie umie złapać butli to odpada a w sumie do pracy też chcę niedługo wrócić więc nie wiem:eek:co. Oprócz tego głowa pęka:baffled:
Megan mi tez nardziej ta złotawa sie widzi;)
Spokojnej nocki
 
Do góry