reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Beatka ja mojego męża wysłałam po smoczki dla mojego bąbla< chodziło mi o inny kształt bo te aventu płaskie wylatywały mu co chwila jakby zassać nie mógł dobrze> i pokazałam mu zdjęcia te twoje żeby zobaczył czy takich nie ma, to mi kupił TT lateksowe i mały zachwycony < i butle nawet załapał po jakimś czasie> ale co do Twoich to lipa:-( nie widział takich < a był w smyths i dunes stores> tylko te co mi kupił to jakieś w 3 paku cherry lateksowe< taka żółta ta guma i okrągła główka>.
I zmuszona byłam kupić sobie laktator bo okazało się że głowa mnie boli i gorączkuje < a od wczoraj wieczora ból 1 piersi> bo mam zapalenie:zawstydzona/y: Więc odciagam pokarm co maly nie zje do końca. Mam nadzieję że szybko minie tylko na necie pisza że dostawiać malucha do chorej piersi < choć boli jak cholerka> a mnie koleżanka nastraszyła i powiedziała że mały mi płacze właśnie dlatego:confused:
I co robić??
 
Kolezanka powiedziala Ci ze maly placze bo je z chorej piersi??? Hmm dziwne, pierwsze o tym slysze... Wlasnie lekarze namawiaja do tego zeby karmic z bolacej piersi, bo to naturalny masaz dla piersi, i zaden laktator tak ladnie nie odciagnie jak dziecko.:tak::tak::tak:i to mleko nie jest gorszej jakosci.:tak::tak::tak:nic sie nie boj.
A bylas u lekarza?? Bo jak juz Cie baardzo boli i masz goraczke to idz. Dostaniesz antybiotyk, bezpieczny dla Ciebie i Michasia. I poczujesz si o niebo lepiej. Ja mialam zapalenie chyba 3 razy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry