reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

czesc dziewczynki ja tak dlugo nie odzywalam sie do was bo nawet mi sie pisac nie chce ZALAMKA wiktoria chora katar kaszle maz w delegacji masakra...
w pracy ok tylko trudno w ten rytm wpasc!!!
Megan ja tez uwazam ze ta jasna sukienka jest sliczna i dotego takie delikatne butki tak jak na tym zdjeciu beda ok no ale zrobisz jak zechcesz to tylko nasze rady takie kolezenskie...
Beakta jesli tylko gdzies znajde smoczki to kupie tylko to maja byc smoczki do butelek czy zwykle sprostuj prosze;-)
a co do paszportu to Gosia ma racje musza byc 3 lata do urodzenia dzidzi tak bylo jeszcze przed 3 miesiacami...
Krycha pytanko do ciebie jak radzilas sobie z tym katarkiem u swojej malej bo ja juz wysiadam ,,,
pozdrawiam was wszystkie dobrej nocki spadam bo jutro trzeba wstac...i jeszcze nawet nie mam sie do kogo przytulic...
 
reklama
może i macie racje?!tylko dziwne jest to,że prawnik dowiadywał się specjalnie w mojej sprawie i powiedził,że oboje dzieci będą miały paszporty irl!!!!
nie wiem może Wy jesteście lepiej poinformowane niż urzędnicy tutaj!!!okaże się na dniach!!!!a co do irysów co nie wiedzą w którym kościele dzwoni to uważam,że skoro idę i zlecam komuś,zeby się dowiedział co i jak,to chyba się dowiaduje???no chyba,że prawnicy tutaj biorą kase za firko????
co do sukienki tez skłaniam się do tej złotawej!!!ale jeszcze nie wiem co do tego!!!!!
mam ochotę coś więcej powiedzieć,ale się wstrzymam i ugryzę w język!!!nie chce wylecieć z forum
 
ja na chwilke przyszlam wam tylko powiedziec ze aine was pozdrawia:) i wszystko im zaczyna sie ukladac:) jej maz dzis wlasnie dostal prace:) w Dublinie:) fajnie:) bardzo sie ciesze bo mamy fajny kontakt z nimi:):):)
dobranoc:)
 
Cytrusku...co do sukienki to rzeczywiście ta złota!!a co do butów masz chyba racje to będzie już przegięcie!!!ale z toczka nie zrezygnuje hihi
a co do nerwów to ja już taki nerwus jestem!!!a zresztą bez komentarza!!!
a co do Anii to Aga pozdrów Ją i męża serdeczie i malutką!!!ja też się cieszę,że im się układa
 
no i zlota bedzie slicznie wygladac:-)a buciki znajdziesz jakies fajne na pewno.
I nie denerwuj sie!!!Luzik babeczko;-)Ja kombinuje z praca ciagle,wkurza mnie juz to siedzenie w domu:crazy:Tzn.z moja niunia fajnie sie siedzi ale obawiam sie ze jesli nie wyjde do ludzi to zwarjuje:baffled:
 
dokladnie...a teraz to juz wogole beznadzieja jest z praca.W calym swoim zyciu nie roznioslam tyle CV ile w ostatnim miesiacu:zawstydzona/y:I nic!Pytalam wczesniej o Fas ale nikt mi nie odpisal...chyba zadna z dziewczyn nie miala stycznosci
 
Dziewczyny tych smoczkow sa tylko trzy kolory. Clear, blue i pink. Czyli u mnie odpada pink a reszta bez roznicy byle by byly. Rozmiary sa dwa 0-6 i 6-18 i tez bez roznicy jaki bo okazuje sie ze one wcale sie nie rozna nie roznia tylko te wieksze maja dodatkowy dekor na smoczku. Czyli obojetnie jakie rozmiary i jaki kolor(oprocz pink). Cecha tych smoczkow jest to ze imituje kobieca piers dlatego maly tak sie nauczyl je ssac i dupa blada. Podobno nie ma ich juz bo wypuscili nowsze i ulepszone ale jak dal mnie to zupelnie inne smoczki i maly ich nie chce. Wrzucam wam zdjecia jak one wygladaja i w jakim opakowaniu sa. AAAA.... ps. a moze ktoras robi zakupy na angielskim ebay? Bo tam znalazlam ale ja nie bardzo wiem jak tam kupic.:-( Gdybyscie gdzies zobaczyly to prosze nawet o dwa opakowania.
 

Załączniki

  • 5d37_2.JPG
    5d37_2.JPG
    7,8 KB · Wyświetleń: 13
  • 8db9_2.JPG
    8db9_2.JPG
    6,5 KB · Wyświetleń: 20
  • 24bb_2.JPG
    24bb_2.JPG
    5,2 KB · Wyświetleń: 12
  • 070e_1.JPG
    070e_1.JPG
    18,6 KB · Wyświetleń: 14
  • ctn-bluesoother-0-6-200x200.jpg
    ctn-bluesoother-0-6-200x200.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 11
reklama
Do góry