reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

pisalam tak szybko i jakas taka skrepowana bylam ze pomyslalam tylko o beakcie...wielkie sorki:sorry2:

Wszystkiego najlepszego dla twojego Brzdaca!!!!sto lat!!!!:-D

Przykra sprawa z tymi znajomymi,ktorzy odwolali wizyte...ale nie ma sie co przejmowac!!!

Alan juz spi-wkoncu ...cos ostatnio sie zaczyna przestawiac na pozniejsze pory spania:zamiast 6 jest 8...z czego sie ciesze:)

no to ja tez uciekam milej nocki
magsch krepuj sie bonie ma czego.Co do znajomych to nie jest mi przykro bo choroby sie zdarzaja.J sama nie czulam sie wczoraj dobrze, wiec rozumiem.Max i tak jeszcze nic nie rozumie a urodziny odbijemy sobie za rok.Zrobimy duuuze z pompa.
:tak:
Dziewczyny powiedzcie mi jak cytowac kilka postow naraz.I jak cytowac tylko wybrane zdanie z postu? Nie mam pojecia jak mam to zrobic.
 
reklama
Witam!!!! Dziś się będę streszczać, bo nie bardzo mam czas... Tak więc zaczynam - Sylwisko22, mi mój GP powiedziała żebym najzwyczajniej na świecie zamazała całą kratkę w godzinie kiedy naliczę te 10 ruchów, ale musi być 10, mniej nie zaznaczasz :tak:. Aga_irlandia na którą masz ta wizytę? My mamy wizytę wyznaczoną na 10.05, więc tak jakoś będziemy się tam kręcić ;-). Filpi, kiedy Cię można zastać w pracy, jak znajdę chwilkę to zaglądnę (jak coś możesz pisać na priva). Dzięki za info, tak jak się coraz więcej zastanawiam nad tym znieczuleniem to dochodzę do wniosku, że chyba jednak zakończę na tym gazie, bo może być ciężko trafić na odpowiedni moment żeby podać zewnątrzoponówkę, ale to wszystko wyjdzie w praniu... Jednak gdyby nie Wasze uwagi to nic bym nie wiedziała, więc jeszcze raz ogormne dzięki :tak:!!! Magsch, witamy wśród nas - nie krępuj się, pisz co Ci przyjdzie do głowy!!! Milo Cię poznać, kolejna doświadczona mamusia :-D... Jeszcze sie tylko pochwalę, że się już spakowałam i się zmieściłam ostatecznie w jednej torbie, haha!!! Miłego dzionka dziewczynki, spadywuje już, pozdrawiam, pa ;-) Postaram się zaglądnąć wieczorkiem
 
Moj szkrabek.

aa i jeszcze raz Dziewczyny powiedzcie mi jak cytowac kilka postow naraz.I jak cytowac tylko wybrane zdanie z postu? Nie mam pojecia jak mam to zrobic???????
 

Załączniki

  • urodziny masia.jpg
    urodziny masia.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 39
aaa i jeszcze jedno napiszcie co bierzecie do szpitala na wyjscie dla malenstwa???i dzieki KRYCHA za odpowiedz na temat ruchow dziecka!!!pozdrawiam:-)
 
czesc dziewczynki....krysia kochanie ja mam wizyte na 2 .40 ...chyba sie miniemy....ale jakbys mnie widziala to zagadaj....czemu nie....wiesz jak wygladam...heheh...ja nie wiem jak ty wygladasz,,,no moze ze masz brzuszek hehehhe....pozdrawiam serdecznie....milego wieczoru
 
Jeszcze sie tylko pochwalę, że się już spakowałam i się zmieściłam ostatecznie w jednej torbie, haha!!! Miłego dzionka dziewczynki, spadywuje już, pozdrawiam, pa ;-) Postaram się zaglądnąć wieczorkiem
Ja niestety nie zmiescilam sie w jednej ale za to mam 2 dwie mnijesze...takie jak podreczne do samolotu,wiec chyba nie jest zle...
 
Hej Dziewczyny :( nie czuje sie najlepiej wiec rzadko zagladam do was.brzuch boli :( martwie sie troszke moze cos jest nie tak, moze tak powinno byc. Jutro ide do szpitala na wizyte wiec moze cos mi poradza i sprawdza czy napewno jest wszystko ok.:)

Ja tez spakowalam sie w dwie torby. :p


aaa mam takie pytanko. nie slyszalyscie o jakiś przyjeciach do pracy?? Mój chlopak szuka pracy juz dwa miesiące i ciągle nic. mial juz prawie jedną ale okazalo sie pomylili Ci co rekrutowali bo nie szukają informatyka tylko mechanika :/ wiec jesli cos slyszalyście to bardzo prosze o informacje...obojetnie co oczywiscie.nie bedziemy wybrzycać.

pozdrawiam w ten "piękny" deszczowy dzień ;/
 
Ja niestety nie zmiescilam sie w jednej ale za to mam 2 dwie mnijesze...takie jak podreczne do samolotu,wiec chyba nie jest zle...
Beakta cos ty tam wziela do tego szpitala ze masz az dwie:szok:torby????ja zmisecilam sie w jednej i mialam jeszcze troche luzu na np..kosmetyki;-)


Alan jeszcze nie spi tylko broi...ale jeszcze jakies 30 min i do kapieli...chociaz nie wykazuje najmniejszej ochoty na sen...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry