reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry! Szkoda, że malo sloneczny ten dzień, no ale to dopiero początek... Z życzliwością trzeba uważać, bo jak widać zdrowo sieęmożna przejechać :-D... Gastone, nie martw się tak, znikniemy na chwilkę, a potem na pewno niektóre wrócą, nie tylko na ploty, ale też po cenne doświadczenia starszych stażem mamuś ;-)! Milego dzionka dziewczyny, narka :happy:
 
reklama
Pytanie do mamuś, które już tu rodzily, powiedzcie mi proszę jak tu wygląda sprawa ze znieczuleniami przy porodzie, z goleniem okolic krocza i z lewatywą? Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam i slonecznego dzionka życzę, bo raczej się zapowiada... Oby!!!! Pa ;-)

nie ma zadnego golenia czy lewatywy, wiele moich znajomych tu rodzilo tak jak ja i nie mialy nic takiego, znieczulenie do wyboru wszystko co chcesz, najlepiej porozmawiac wczesniej z polozna w szpitalu i ustalic plan porodu jesli macie jakies swoje pomysly na te chwile dot np pozycji, ja mialam wszelkie zniecuzlenia po kolei, od zasztryku przez te całe impulsy magnetyczne (czy jak to tam), gaz az do zzo polecam skorzystac bo komfort neisamowity, mam porownanie porodu pierwszego bez jakiegokolwiek znieczulenia z powodu komplikacji i tego ze znieczuleniem, bajka ... ja rodzilam w jednej pozycji i chyba tylko tak sie da jesli sie ma zzo bo przeciez nóg sie nie czuje ... popytajcie dziewczyny póki jeszcze macie czas o porod w wodzie i takie tam, bo jak traficie na porodówke z bólami to juz bedzie za późno na ustalanie czegokolwiek :)

Krycha ja pracuje na henry w sparze :)


pogoda beznadzieja, jak ja mam dzisiaj wolne to paskudnie, jutro ide do pracy wiec pewnie bedzie pieknie i slonecznie wrrrrr

wczoraj bylam ogladac samochod beznadzieja, facet zjechal z ceny ale kurde auto zaniedbane brudne w srodku trzebaby radio i pokrowce na fotele wymeinic ech do tego nct tylko kilka meisiecy a przez telefon przekonywal ze na dwa lata wrrr zrezygnowalam, dzisiaj jade do salonu opla moze jednak cos nowszego wezme, musze zobaczyc jak oni to kredytuja :)

uciekam robic obiadek i zaraz ruszam na poszukiwania autka, niedlugo mnie przenosza do nowego sklepu koło UL wiec musze miec swoje autko ...

pozdrowionka


ach edytuje bo docyztałam o tym zakazie nadawania dzieciom polskich imion, niezłe haha moje dzieci maja polskie imiona choc Filip i Dawid brzmi jednakowo i po polsku i po angielsku :) ale pisownia jednak jest
ludzie lubią bajki opowiadac, niedawno kolega mi wpierał jakies głupoty odnosnie irl paszportu az oczy zrobiłam i powiedziałam mu jak jest naprawde ten ze nei mam racji ... kilka dni pozniej maz go spotkal i opowiadał mu tamten jak wszystko zalatwił, jednak zrobił wszystko tak jak ja mówiłam haha ale przyznac sie do błędu przede mną nie umiał, wkurzaja mnei tacy ludzie, nie maja pojecia o czym mówią ale upieraja sie przy swoim zdaniu ...


miłego weekendu zycze :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki....to tylko ja.....nie stresujcie sie kochane tymi waszymi przyszlymi pobytami w szpitalu naprawde....ja tu 3 razy poronilam i jak na taka sytuacje powiem wam ze opieka jest super....co do polskiej pani doktor to ja nawet nie wiem czy pracuje w tym szpitalu...ja nigdy nie licze na Polakow bo mozna sie niestety baaaaardzo rozczarowac...dacie rade kochane....nie jest strasznie ....ja za 3 poronieniem bylam zupelnie sama....i dalam rade....co prawda moj angielski jest dobry ale wiecie....w trudnycch chwilach roznie bywa.....aha.....Krycha....ja mam tezwizyte w klinice poronien w Maternity we srode 13 tego hehheheh.....
 
dzien dobry dziewczynki...a co tu pusto?????zaraz bedzie padac wiec gdzie wy sie podziewacie????mie zmylilo dzis slonko i juz sie ludzilam ze dzis ladnie bedzie ale niestety...jak sprawdzilam pogode to deszcz ma byc az do czwartku....masakra....
 
Witam Wszyskie mamy i oczekujace na swoje pociechy przyszle mamusie!!!!!
Mam nadzieje ze bede migla z wami troche popisac...otoz jestem szczesliwa mamusia.Mam rocznego synka Alanka.....jestem z Ennis...no i to chyba na tyle bo jakos sie krepuje...
zycze milej niedzieli pozdr dla was szczegolnie dla Beakty:-)
 
Witam Wszyskie mamy i oczekujace na swoje pociechy przyszle mamusie!!!!!
Mam nadzieje ze bede migla z wami troche popisac...otoz jestem szczesliwa mamusia.Mam rocznego synka Alanka.....jestem z Ennis...no i to chyba na tyle bo jakos sie krepuje...
zycze milej niedzieli pozdr dla was szczegolnie dla Beakty:-)

Widzis beakta jaka wyszczegolniona jestes? heheh Mnie tez bys pozdrowila kolezanko!
Wogole to dzien dobry.Co tu napisac.Moj szkrabek dzis dokucza, zrobilam mu torta, goscie odwolali wizyte bo chorzy, wiec zostalismy sami.Masiek byl tak zmeczony ze zdmuchnal swieczki, pogrzebal w torcie i poszedl spac.I takie mial urodziny heheh./dobrze ze jeszcze jest maly nie tak nbaprawde nie wie o co chodzi a najwzniesze ze rodzice kupili mu duuuuze dwa samochody: smieciare i betoniare i nic wiecej sie nie liczy.Eh dzieci.A mnie dopadla nuda, zmeczenie, i kobiece dni.I najchetniej zakopalabym sie pod koldre i miala wszystkich w nosie.No ale nie moge..Pozdrowionka mamuski i ciezarowki.:-)
 
Widzis beakta jaka wyszczegolniona jestes? heheh Mnie tez bys pozdrowila kolezanko!
Wogole to dzien dobry.Co tu napisac.Moj szkrabek dzis dokucza, zrobilam mu torta, goscie odwolali wizyte bo chorzy, wiec zostalismy sami.Masiek byl tak zmeczony ze zdmuchnal swieczki, pogrzebal w torcie i poszedl spac.I takie mial urodziny heheh./dobrze ze jeszcze jest maly nie tak nbaprawde nie wie o co chodzi a najwzniesze ze rodzice kupili mu duuuuze dwa samochody: smieciare i betoniare i nic wiecej sie nie liczy.Eh dzieci.A mnie dopadla nuda, zmeczenie, i kobiece dni.I najchetniej zakopalabym sie pod koldre i miala wszystkich w nosie.No ale nie moge..Pozdrowionka mamuski i ciezarowki.:-)
pisalam tak szybko i jakas taka skrepowana bylam ze pomyslalam tylko o beakcie...wielkie sorki:sorry2:

Wszystkiego najlepszego dla twojego Brzdaca!!!!sto lat!!!!:-D

Przykra sprawa z tymi znajomymi,ktorzy odwolali wizyte...ale nie ma sie co przejmowac!!!

Alan juz spi-wkoncu ...cos ostatnio sie zaczyna przestawiac na pozniejsze pory spania:zamiast 6 jest 8...z czego sie ciesze:)

no to ja tez uciekam milej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was po weekendzie!!!ja wlasnie wybieram sie do limerick na wizyte u doktor GP:wściekła/y:akurat dzisiaj trzeba bylo wstac to ja mialam ochote zeby pospac dluzej!!!co sie czesto nie zdarza...ale jestem juz zmeczona a dluga droga przedemna!wlasnie sie wazylam 24+ :szok:jak ja to wszystko zrzuce???no ale coz...nie martwie sie na zapas jakos to bedzie.pozdrawiam was goraco i zycze milego dnia!!!
 
Do góry