reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Super !!! To zglosze sie po niego jak juz wroce z PL. Wielkie dzieki :-):-):-)

Oki ;-)!!!

Cytrus, jeszcze raz, jakich informacji potrzebujesz??? Jak sobie przypomnę i będę miała chwilkę (a będę miała na pewno) to nastukam co wiem żebyś już nie szukała :sorry2:, tylko mi przypomnij, ok?
 
Dzieki Krycha :blink:ale to naprawde jak ci sie bedzie chcialo,bo ja moge poszukac i tak siedze do nocy czekam na meza wiec moge jeszcze pozagladac tam.Ja pytam bardziej z ciekawosci,ogolnie na jakich zasadach sie dostaje ten irlandzki paszport i czy w przyszlosci nie bedzie problemu,tzn.jezeli wrocimy do PL zeby wyrobic nowy i takie tam.Takze jezeli by Ci sie chcialo i mialabys momecik to skrobnij cos tam:-)
 
ja jak zwykle porządki hihi!!jak jestem zła tak najlepiej mogę się wyżyć!!!
teraz mam chwilkę,żeby dodać do mojego pecha jeszcze jedną sprawę heheh!!!
byłam dzisiaj rejestrować małą!!już z podpisem od położnej jako świadka,że żyję z Księciem!!okazało się,że muszę mieć podpis od urzędnika sądowego,że Książe uznaje małą za swoje dziecko!!!no to poszłam!!!załatwiłam wszystko i......teraz muszę czekać ok 2 tyg na akt urodzenia!!bo oni muszą sprawdzić czy aby napewno się rozwiodłam!!!paranoja!!!!!!!!!!!!!!!
no i mam teraz dziecko niezarejestrowane i hehe 20 e w kieszeni do środy,bo jak wspominałam karte mi zablokowali,ja jestem nieupoważniona do konta(moja wina wiem)a Książe nie może do środy zwolnić się z pracy!!!porażka!!!
ale myślę,że Krycha jutro poprawi mi nastrój?!
 
cytrusku...z tego co mi wiadomo to jeżeli Twój mąż jest tu już 3 lata to się paszport już należy bo to jednemu z rodziców musi minąć 3 lata!!ale pewności nie mam bo ja paszporty będę załatwiać teraz jak dostane akt urodzenia!!
 
Musialabym popytac albo sprawdzic w necie,nawet kiedys jego szef pytal dlaczego Jula ma polski paszport i zaproponowal ze pomoze nam zalatwic irlandzki ale ja jakas pelna obaw bylam...ze niewiadomo jak to bedzie w przyszlosci i wogole,no a teraz sie zastanawiam.Sprawdze to pozniej wnecie a teraz ide golabki robic na jutro:-)
 
reklama
niam...gołąbki!!ja ostatnio jadłam na święta!!!ale zjadłabym takie mojej mamy,bo moje nie są takie dobre!!idę 2 dupy przewijać
 
Do góry