reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

cześ dziewczynki, ja już z Polski. Mój N. wrócił wczoraj w końcu, co prawda w nocy ale widzieliśmy się przez parę godzinek-chociaż tyle. Faktycznie z tymi restrtykcjami odnośnie bagaży podręcznych to prawda, można mie TYLKO JEDEN!!! Nie ważne że laptop, torebka, nic ich nie interesuje, tylko jeden bagaż podręczny-dużo więc odpada. W Shannon teraz tego pilnują bardzo i w Londynie też-tyle wiemy z autopsji.
W Polsce słoneczka nie ma:( i ziiiiimno brrrr, ale pierożki dobre, będę zagląda do was w miarę możliwości:) Ściskam gorąco
 
reklama
i ja sie witam..... ale cicho jakos na tym forum sie zrobilo.... dziewczynki wy sie modlcie zebym ja jutro w shannon wyladowala bo jak bedzie snieg to katastrofa.... lotniska nie ma na mapie hehehhehe
 
Dziewczyny, jestem wściekła :crazy: :crazy: :crazy: Jestem zbulwesrowana i zszokowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oliwy do ognia dodaje dodatkowo fakt, że dziś rano znalazłam konto pedofilskie, zgłosiłam i co???? Nadal tam jest, oto link: Logowanie do nasza-klasa.pl!!!!!! Dodoatkowo okropne komentarze dodane zostały z tych kont: `. sŁodkA iDioTka .` (`.wolniutka.`) , Vanessa Hudgens , A L Y S O N ™ <KC Nick jesteś dla mnie wszystkim, szukamy córeczki...> (zaręczona ) :angry: To jest oburzające, niesmaczne i w ogóle nie na miejscu!!!!! I nikt z tym nic nie zrobił od rana :no:!!!! To jakiś koszmar :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krycha to obrzydliwe!!ale ja też kiedyś pisałam do nich,że nie podoba mi się treść wiadomości,którą dostałam od pewnego profilu!!!efekt czekam do dzisiaj!!!
 
Krycha ratuj !!! Pamietasz jak polecalam ci te smoczki Tommee Tippee? Okazuje sie ze juz ich nie produkuja !!! Przelecialam cale Ennis, wszystkie sklepy internetowe w PL i wszedzie wyprzedane. Pisalas ze twoja mala ich nie chciala wiec moze bys chciala mi je odsprzedac?!
 
Krycha ratuj !!! Pamietasz jak polecalam ci te smoczki Tommee Tippee? Okazuje sie ze juz ich nie produkuja !!! Przelecialam cale Ennis, wszystkie sklepy internetowe w PL i wszedzie wyprzedane. Pisalas ze twoja mala ich nie chciala wiec moze bys chciala mi je odsprzedac?!

Mogę Ci go oddać, niestety mam tylko jeden, ale myślę, że i tak Cię poratuje, co?

Krycha to obrzydliwe!!ale ja też kiedyś pisałam do nich,że nie podoba mi się treść wiadomości,którą dostałam od pewnego profilu!!!efekt czekam do dzisiaj!!!

A wchodziłas tam, czytałaś? Paranoja jakaś :wściekła/y:!!!!!!!!! I widzę, że ktoś się świetnie bawi!!!!!!!!!!! Jak można być takim zwyrodnialcem :crazy::confused::crazy:
 
reklama
Czesc dziweczyny!
Krycha i Beatka dzieki wielkie za pomoc,kochane jestescie :-)Ja wczoraj zapuscilam sie w to szukanie i znalazlam post od Beaty ale on dotyczyl tego ile trzeba czekac na paszport,tak wiec szukam dalej dzis.
A z tym profilem na nk to jakas masakra:no:,zastanawiam sie czy wogole nie zlikwidowac konta :-(.To jest jakas paranoja ze oni wogole nie reaguja na nasze zgloszenia:angry:.
Olivca a ja sie zastanawialam gdzie ty jestes ze Cie niema:sorry2:A Marta chyba tez juz w PL.
 
Do góry