reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Megan234, widzę, że wytrwale szukasz :-)... Tak sobie myślałam, że do tych kozaczków to chyba raczej tylko jakaś kiecka do kolanka (żeby było je widać :tak:)!!!! I coś mi się zdaje, że do jutra znajdziesz hihihi... Może dziś już nie biegaj, co? Podobno znów ma padać śnieg...

I ja się już pożegnam Laseczki :sorry2:!!! Spokojnych snów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobranoc Aga .
Kurcze czytalam o tych pedofilach normalnie szok,niewiem co bym zrobila jakbym dorwala takiego typa.Zmienilam na nk pare opcji ale ta galerie mialam juz wczesniej zablokowana.
Kasia naprawde dobry pomysl!
 
Cytrus to ja ci podpowiem ze jak chcesz poczytac na temat Irl paszportu dla dzieci to cofnij sie do poczatku grudnia bo wlasnie wtedy ja wyrabialam malemu ten paszport a krycha z tego co pamietam jakis miesiac wczesniej. Krycha dobrze pamietam?
 
Cześć :-D!!! Widzę, że w nocy jednak musiał padać śnieg, bo pozostałości jakieś leżą gdzie niegdzie hehehe... I tak jakoś zimniej się zrobiło :confused:

Cytrus to ja ci podpowiem ze jak chcesz poczytac na temat Irl paszportu dla dzieci to cofnij sie do poczatku grudnia bo wlasnie wtedy ja wyrabialam malemu ten paszport a krycha z tego co pamietam jakis miesiac wczesniej. Krycha dobrze pamietam?

My wyrabialiśmy w połowie października, albo pod koniec, bo w listopadzie leciałiśmy. Nawet chciałam się dokopać do tego i przesłać linka Cytruskowi, ale niestety Pyza mi nie dała, więc owocnego szukania Cytrus ;-)

A tak poza tym to miłego dnia Wam życzę i pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie jako 2!Snieg za oknem brrr Normalnie zima.. a ja dwa dni temu piekne przebisniegi widzialam i juzialam nadzieje..
 
reklama
Do góry