reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Hm... 8 sztuk, coś dużo :szok:... Ja spakowałam po 3 sztuki - body z krótkim rękawkiem i pajacyki, 2 czapeczki bawełniane i 3 pary skarpeteczek, no i osobny komplet na wyjście! Nie wydaje mi się żeby więcej było potrzeba... Olaaa89, kurcze, a ja mam wizytę dzień po Tobie, 13.08... ;-)


Ja spakowalam mniej wiecej tyle samo tzn po 3-4 sztuki wszystkiego.i osobno komplecik na wyjscie. Oprocz tego malą paczuszke pampersów,2 tetrowe pieluszki,kilka kosmetyków dzidziusiowych.i nie pamietam co tam jeszcze. A oni dają coś w szpitalu? np. kocyk czy rożek? myją dzidziusia swoimi czy moimi kosmetykami? moze nie potrzebnie spakowalam calą kolekcje kosmetyków :-D
 
reklama
ok dzieki czyli wyjme troche luzniej sie w torbie zrobi!!!;-)a swoja droga BEAKTA super masz fryzure.dzieki za pomoc.ja czekam na meza z obiadkiem i tez wybieramy sie na spacer:-)pozdrawiam
 
Zostawic was na troche to sie rpozpiszecie jak niewiem:-pWitam nowe osobki,ale widze ze coraz wiecej przyszlych mamusek sie pojawia,fajowo;-)powodzonka dziewczynki,nie ma nic lepszego niz porod w irlandii:-D.
Co do znieczulenia to ja mialam gaz,fajna sprawa lezalam w wannie i tak sie smialam a juz parte byly,ale jakos mnie to nie ruszalo,a mnie to sie nawet nie pytali jakie chce znieczulenie:sorry2:tylko kazali wejsc do wanny i butle przyniesli:laugh2::laugh2::laugh2:nie ma sie czego bac,bedzie dobrze:rofl2:
 
Zostawic was na troche to sie rpozpiszecie jak niewiem:-pWitam nowe osobki,ale widze ze coraz wiecej przyszlych mamusek sie pojawia,fajowo;-)powodzonka dziewczynki,nie ma nic lepszego niz porod w irlandii:-D.
Co do znieczulenia to ja mialam gaz,fajna sprawa lezalam w wannie i tak sie smialam a juz parte byly,ale jakos mnie to nie ruszalo,a mnie to sie nawet nie pytali jakie chce znieczulenie:sorry2:tylko kazali wejsc do wanny i butle przyniesli:laugh2::laugh2::laugh2:nie ma sie czego bac,bedzie dobrze:rofl2:
Rodzilas w wodzie czy to tak po prostu do wanny dla odprezenia weszlas...???
 
reklama
Do góry