reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Olivca ja tak tesknie co drugi tydzien przez tydzien:-(kiedy mezus ma drugie zmiany,no chyba ze mamy z Jula inne ciekawe zajecia ...takie jak spotkania z Wami hihihi tylko co ja zrobie przez tydzien jak was nie bedzie:zawstydzona/y:
Będziesz myślała co mamy Ci z Polski przywieść hihi:tak:
 
reklama
hej laseczki ja dzisiaj taka malo aktywna na forum....
bylam u ginekologa zbadal mnie i wszysstko ok... a dzidzia rosnie jak na drozdzach nawet nam dzisiaj pomachala hihiihi juz sie jej nie moge doczekac.... a i z usg wyszlo, ze termin na 18 maja nie na 20 jak poprzednio a 18 maja to urodzinki mojej mamuski wiec fajnie by bylo jakby babci taki prezencik sprawila.... :-D

widze, ze bede musiala zastapic niektore panie hihihi bede wszystkie po kolei regularnie nawiedzac swoimi wizytami hihi jezeli oczywiscie chcecie ????:p

Megan ja tez mysle, ze sukienka to najlepszy wybor ale ja to bym wybrala taka prze\d kolanko jakas seksi ale nie w nadmiarze..... a zreszta nie mam sie co wypowiadac bo nie mialam cywilnego ehhh jeden stres mniej byl :p:p:p
a w ogole Megan jak tam Twoje malenstwa.... daja Ci popalic????
 
o kurczaki ale zamarzłam na spacerze, a rzeka Shannon wylała na łąki super wygląda taka rwąca jak górska :-D
gastone czy mogłabyś polecić jakiś program do edycji zdjęć? ale taki z bajerami ?

Wiesz moj mz uzywa photoshopa, ale j nie. Musialabym sie naucyc wiele a na to niemam naprawde czasu.Moj maz natomiast nie zna latwych programikow, bo inelubi isc nalatwizne hehe.Ja uzywam zawyczaj edytorow online.Jednym z nich jest http://www.picnik.com/ :-) i http://www.lunapic.com/editor/
Ale jak masz czas wpisz w wyszukiwarce photo editor online i napewno znajdziesz cos dla siebie.:-)
 
Ostatnia edycja:
widze, ze bede musiala zastapic niektore panie hihihi bede wszystkie po kolei regularnie nawiedzac swoimi wizytami hihi jezeli oczywiscie chcecie ????:p
Justysia jak najbardziej wpadaj kiedy chcesz...dzis nawet bylam na Ballycummin "na starych smieciach" poczte sprawdzic:-)
No a wy babeczki co tak ratami dzis piszecie?
 
ja piszę na raty,bo mi dzieci inaczej nie dają!!raz jedna marudzi,raz druga i tak w kółko!!do tego moje kochanie wrócił z pracy!!a ja trochę słabawa dzisiaj jestem!!
 
Moje dzieciatko juz spi,maz w pracy wiec ja siedze i surfuje po internecie:tak:

No, ja też będę musiała w końcu jakieś godziny do spania u Pyzy wyrobić, bo o ile w dzień mniej więcej kojarzę kiedy będzie drzemka tak wieczorem niestety już nie za bardzo... Niby się kąpiemy o w miarę stałej porze, koło 20.00, ale jej sen zależy od zapotrzebowania na mleczko - czyli niczego nie mogę być pewna... Ale może już niedługo jej się unormuje i będzie ładnie zasypiać najpóźniej o 21.00 i budzić się o 08.00 :-p - marzenia ściętej głowy (z tą pobudką), wiem...

Śpijcie smacznie i do jutra :tak:!!!

Ciekawe co u Aine :confused:... Tęskno tak za nią...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja też śmigam po necie w poszukiwaniu sukienek!postanowiłam,że będzie to sukienka przed kolanka lub do kolan!!!bez ramiączek!!tylko jeszcze nie wiem jak będzie dokładnie wyglądać!!!albo tunika i do tego spodenki ale oczywiście wizytowe
 
reklama
Moje dzieciatko juz spi,maz w pracy wiec ja siedze i surfuje po internecie:tak:
Olivca dowiezli Ci juz ten olej czy dalej marzniesz?
MAM!!! W domku już się robi cieplutko, ale pan dowiózł nie tylko do nas bo także do sąsiadów:szok::-D, może dlatego było tak zimno bo na całej ulicy się skończył? A może ktos do nas podłączony był? Dziwny zbieg okoliczności ale i sasiad po prawej i po lewej tankowł także czary mary i już jest cieplutko:-):rofl2::-) Albo czytają nasze forum i przestrszyli się jutrzejszej zimy bo nawet kierowca mówił ze tego jeszcze nie było, to jak jakas panika całego Limericku. Także ja dziewczynki nie straszę ale róbcie zapasy w kuchni też co by przetrwać:sorry2:
 
Do góry