reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dziewuszki pomóżcie coś znalezć na ślub!!!muszę wyglądać lepiej niż na poprzednim hihhihi!!!a na pierwszym wyglądałam tak

A jakieś propozycje? Mamy z czego wybierać? Coś mi się zdaje, że w tutejszych sklepach musisz też poszperać, tylko jak Ty z tym wagonem się w sklepie pomieścisz :confused:... I jak jutro? Przychodzicie do nas czy my mamy przyjść? No i o której?
 
reklama
dziewuszki pomóżcie coś znalezć na ślub!!!muszę wyglądać lepiej niż na poprzednim hihhihi!!!a na pierwszym wyglądałam tak
a w czy chcialabys wystapic?W sukience czy wolisz moze jakis garniturek?
Patrzylas w Next?Wejdz na ich strone internetowa tam jest wiecej takich bardziej oficjalnych ciuszkow no i ladne tez sa w Monsoon:-)
 
Krycha jak Ci bardziej pasuje?!ale ostrzegam,że mój komputer nie nadaje się do przegrywania filmów,więc jednak może lepiej u Ciebie?!wezmę 2 twardziele i pozgrywa się trochę!!
a co d wyboru to nie wiem czy szukać gorsetu i długiej spudnicy jak przy pierwszym ślubie,czy sukienki powiedzmy do kolanek,czy może jakiegoś kostiumu(marynarka+spodnie albo +spudnica??)
a myślałam wrazie czego o kupnie przez neta!!jest wiele firm szyjących na miarę!tylko pytanie...co mają mi uszyć????
 
Megan mowie Ci sprawdz stronke internetowa Nexta patrzylam tam przed chwila i maja fajne sukienki wlasnie do kolan,monsoon ma strone ale tylko uk i maja tam tez dzial slubny,a i zobacz moze Debenhams (czy jakos tak;-))Next mozesz zamowic przez neta co do reszy to niewiem niestety:no:
 
Megan234, to w takim razie czekam na Was! Daj tylko znać o której żebyśmy były w domu, a nie na zakupach na przykład :-p... Aaaa i mam nowy katalog z Next gdybyś chciała zerknąć ;-)...
 
Cytrusku dziękuję,w takim razie popatrze jutro w katalogu u Krychy!!
w sumie nie wiem nawet czego szukać?!co wypada?co jest modne?
na szczęście mam jeszcze czas!cały czas czekamy na termin!!
 
no a jak bedziesz juz na chodzie to wstap do tych dwoch innych sklepow o ktorych Ci pisalam.:-)Mysle ze na taka okazje to sukienka wygladalaby bardzo dobrze i jak bym wlasnie tak wybrala zawsze to i kobieco i elegancko;-)Chociaz ja na swoj slub cywilny poszlam w spodniach i zakiecie:-Dno ale to bylo pare lat temu i moj budzet nie pozwalal mi na wiele,no i malolata bylam teraz to bym wybrala jakas fajna kiecke:happy:
 
na swoj slub cywilny teraz to bym wybrala jakas fajna kiecke:happy:
Koniecznie kiecka i ja też jestem zauroczona monsoonem, to na takie wyjątkowe sytuacje... ja na swój dorzucę jeszcze kapelusz.
Dziękuję dziewczynki za rozgrzanie cioci, bo rozgrzana jestem i fizycznie i umysłowo takie wrażenia hihi:-D:rofl2: Zadzwonił pan z gas oil i będą za godzinkę!!! Yooopi, nie zamarznę dzisiaj w nocy:tak:a to znaczy ze jeszcze was pomęczę:)
Tylo że kochanie ciągle tkwi w tym cholernym Londynie, mam nadzieję że jutrzejszy bilet wykorzysta w końcu:baffled: i chociaż na wieczorek późny się zobaczymy;-) To straszne co odległość robi z człowiekiem, wy też tak tęsknicie czy ja wariuję? A może to hormony ciążowe.
Martunia miło mi było Cię poznać, koniecznie musimy takie spotkanka robić częściej aż chce się żyć:-):rofl2::-):rofl2::-):rofl2:
 
reklama
Olivca ja tak tesknie co drugi tydzien przez tydzien:-(kiedy mezus ma drugie zmiany,no chyba ze mamy z Jula inne ciekawe zajecia ...takie jak spotkania z Wami hihihi tylko co ja zrobie przez tydzien jak was nie bedzie:zawstydzona/y:
 
Do góry